Autodidactic Camera – aparat społeczny

Autodidactic Camera to koncepcja aparatu, przedstawionego na portalu behance przez francuskiego projektanta Adrien Guérin. Kształtem przypominać miałby zakrzywiony obiektyw, a jego wyróżniającą cechą byłby podgląd miejsc w których inni użytkownicy zrobili fotografie.

Autodidactic Camera

Mechanizm zmiany ustawień został rozwiązany za pomocą pierścieni ulokowanych na obiektywie, natomiast zmiany zachodzące podczas ich korekty, byłby na bieżąco odzwierciedlane na podglądzie zdjęcia. Uchwycone fotografie byłyby od razu przesyłane na komputer, portale społecznościowe bądź email, w celu ograniczenia liczby przechowywanych danych. Takie rozwiązanie miałoby pozwolić na eliminację zbędnych opcji, a sam aparat uczyniłoby prostym i intuicyjnym.

Autodidactic Camera

Ważną funkcją, wspomnianą wcześniej miałoby być oznaczanie współrzędnych miejsca oraz umożliwienie jego podglądu innym użytkownikom będącym na określonym terenie. Polegałoby to na zasadzie wyświetlania w aparacie znaczników, pod którymi zapisane byłyby fotografie oraz ich opisy.

Autodidactic Camera Autodidactic Camera Autodidactic Camera

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , , , .