Zorloo to marka, która wyspecjalizowała się w produkcji przenośnych DAC. Czytając nasz portal, mogliście zapoznać się z recenzjami dwóch produktów, które do tej pory weszły na rynek. Zarówno słuchawki Zorloo Z:ero jak i ZuperDac, zostały sfinansowane z pomocą crowdfundingu. Teraz firma z Hong Kongu, zaprezentowała trzeci produkt, który trafi na platformę indiegogo już pierwszego marca 2016 roku.

Areo to słuchawki dokanałowe o dynamicznych kształtach, które pozwalają na poprowadzenie kabla za uchem. Tradycyjnie producent zadbał o wbudowanie DAC ze wzmacniaczem, korzystając z Sabre9018. Bezpośrednio na kablu umieszczono również pilota sterującego. Słuchawki przeznaczone są do pracy z urządzeniami Apple (złącze Lightning) oraz wyposażonymi w system Android (MicroUSB i USB-C).

zorloo aero

Całkowitą nowością jest natomiast wykorzystanie modułowej budowy z odpinanym kablem. Dzięki temu użytkownik będzie mógł dobrać słuchawkę, najbardziej odpowiadającą jego upodobaniom. Nie są znane szczegóły konstrukcji poszczególnych modeli, jednakże Zorloo nadało im nazwy ‘Acoustic’, ‘Euphoric’ i ‘Nostalgic’ przy czym ta pierwsza będzie sprzedawana w podstawowym pakiecie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *