poniedziałek, 20 maja

Szukasz ekspresu kapsułkowego, z którym szybko zaparzysz smaczną kawę? Zapoznaj się z tą promocją.

Kapsułki są to małe zbiorniczki, które tuż po wypełnieniu świeżo zmielonymi ziarnami są szczelnie zamykane. Dzięki temu kawa długo zachowuje swoje właściwości. Kapsułki skrywają w swoim wnętrzu także czekoladę na gorąco, kakao lub mleko w proszku. Ekspres Krups KP1A01 Dolce Gusto PICCOLO XS ma niewielkie gabaryty, a dodatkowo ładnie się prezentuje, dzięki czemu może stać się ozdobą kącika kawowego. Szukasz właśnie takiego sprzętu? Aktualnie można kupić kapsułkowy ekspres Krups w sklepie Media Markt w ramach wiosennej wyprzedaży taniej o 70 zł. Akcja ta trwa do 27 kwietnia 2023 r.

Ekspres na kapsułki Krups KP1A01 Dolce Gusto PICCOLO XS

Kapsułkowy ekspres Krups wyposażony jest w pompę, która wytwarza ciśnienie 15 bar, co gwarantuje, że parzone espresso będzie miało odpowiedni smak i aromat. Tak samo łatwo przygotujesz latte lub cappucino. Urządzenie jest energooszczędne. Jak podaje producent, Krups rozgrzewa się w ciągu 1 minuty, natomiast, po zakończonym procesie parzenia kawy, automatycznie wyłącza się w ciągu 5 minut.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości kawy, Spienianie mleka, Gorące mleko, Energooszczędny włącznik czasowy, Podświetlane przyciski, Przezroczysty, wyjmowany zbiornik na wodę, Ręczna regulacja wysokości tacy, Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik konieczności odkamieniania
  • Rodzaj kapsułek: Dolce Gusto
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,8 l
  • Wymiary: 30,1 x 17,6 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 369,00 zł Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.