Wielofunkcyjny ekspres przelewowy na miarę Twojej kieszeni

Poszukujesz ekspresu przelewowego, ale wyposażonego w dyszę spieniającą mleko? Znaleźliśmy taki!

kawa mleczna latte szklanka z kawą

Przelewowy ekspres do kawy nie dla Ciebie? Bo lubisz kawy mleczne? Mamy coś, co może Cię zainteresować. Możesz zaparzyć dzbanek czarnej, aromatycznej kawy, a równocześnie za pomocą spieniacza do mleka cieszyć się napojem mlecznym. Zbliża się lato, a Ty poszukujesz ekspresu, w którym zaparzysz ulubioną kawę na zimno?

Aktualnie w sklepie internetowym Amazon w promocyjnej cenie znajduje się Ekspres do kawy Russell Hobbs Attentiv 26230-56. Możesz go kupić o 5 % taniej od ceny reguralnej.

Ekspres do kawy Russell Hobbs Attentiv 26230-56

To wielofunkcyjny przelewowy ekspres wyposażony w dyszę spieniającą mleko. Dzięki tej funkcji możesz napić się nie tylko aromatycznej czarnej kawy, ale możesz raczyć się cappuccino lub latte. Funkcja Cold-Brew umożliwia zaparzenie kawy na zimno. Istnieje możliwość regulowania ilości użytej wody, dzięki czemu dostosujemy moc naparu do własnych preferencji. Te ustawienia mogą być zapisane w pamięci, dzięki czemu następnym razem od razu zaparzysz swoją ulubioną kawę (zapamiętywanie ulubionych ustawień).

Ekspres do kawy Russell Hobbs Attentiv 26230-56

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtr, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Parzenie kawy na zimno
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,25 l
  • Wymiary: 26 x 31,5 x 39,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 694,99 zł Przejdź do sklepu