niedziela, 14 lipca

Korzystne oferty Lidla znów w akcji! Tym razem do sprzedaży trafia coś dla miłośników wszelkich robótek ręcznych i przede wszystkim komfortowego szycia.

Na zdjęciu maszyna do szycia Minerva 363D Next

Dziś w sklepie internetowym Lidl znaleźliśmy wiele urządzeń i sprzętów z obniżoną ceną. Co ciekawe, tyczy się to także tych markowych produktów. Wygląda na to, że przedstawiciele sieci Lidl umieścili w swojej ofercie markową elektroniczną maszynę do szycia marki Singer w naprawdę okazyjnej cenie! Takiej ceny dawno nie było – w roku 2022 to urządzenie było przecenione do zaledwie 670 zł! Teraz jest niewiele drożej.

Singer elektroniczna maszyna do szycia

Maszyna do szycia Singer C620L została stworzona z myślą o nowoczesnym wzornictwie z 200 ściegami do szycia codziennego i dekoracyjnego. Urządzenie to jest wyjątkowo lekkie, co ułatwia jego przenoszenie. Oprócz solidnej metalowej obudowy posiada przejrzysty wybór ściegu oraz funkcję Click-lock do szybkiej wymiany stopki dociskowej. Długość ściegu i szerokość ściegu można dostosować według potrzeb.

Specyfikacja:

  • wolne ramię: tak
  • chwytacz: rotacyjny
  • regulacja długości ściegu: do 4 mm
  • regulacja szerokości ściegu: do 7 mm
  • półautomatyczny nawlekacz igły: tak
  • funkcja szycia wstecz: tak
  • regulowany docisk stopki: tak
  • możliwość szycia podwójną igłą: tak
  • oświetlenie LED: tak
  • możliwość jednostopniowego obszywania dziurek: tak, na 9 sposobów

Cena: 899 zł 716 zł przejdź do sklepu

Czy warto kupić?

Zdecydowanie jest to jedna z lepszych ofert na rynku. Markowe sprzęty o tak dobrej specyfikacji ciężko dostać w niższych cenach, więc zdecydowanie warto zapoznać się z tą wyprzedażą przygotowaną specjalnie przez przedstawicieli sieci Lidl.

Aktualizacja 28.02.2023 r.

Niestety, ze względu na bardzo promocyjną cenę maszyna do szycia Singer została zupełnie wyprzedana z wirtualnych półeczek sklepu internetowego Lidl. Na razie na aukcji widnieje informacja, że urządzenie nie jest dostępne w sprzedaży. Co ciekawe, cena z promocyjnej zmieniła się na regularną, czyli 899 zł. Prawdopodobnie, jeżeli sprzęt wróci do oferty, to właśnie w takiej cenie.

Czy można ją jeszcze gdzieś kupić?

Co ciekawe, tak! Jeżeli bardzo Wam zależy na kupnie komputerowej maszyny do szycia w niezłej cenie, to model Singer C620L jest dostępny w sprzedaży w cenie promocyjnej 699 zł w Empiku. Link do oferty znajdziesz tutaj. Co prawda, cena jest droższa o 80 zł w porównaniu do tej rabatowej, którą mogliśmy spotkać w tamtym tygodniu w Lidlu. Jednak nadal, 699 zł to wartość aż o 200 zł niższa niż ta proponowana przez sieć.

Aktualizacja 03.03.2023 r.

Maszyna do szycia Singer C620L jest znów dostępna w sprzedaży na stronie internetowej Lidl – w cenie regularnej 899 zł.

Aktualizacja 07.03.2023 r.

Cena maszyny do szycia Singer C620L znów uległa zmianie w sklepie internetowym Lidl. Dziś to urządzenie można kupić za 716 zł, co jest kwotą niewiele wyższą niż ta, która była na promocji. Przypominamy, że jeszcze w lutym model był dostępny do kupienia za 619 zł. Aktualnie cena wynosi zaledwie 100 zł więcej, więc nadal jest to całkiem niezła cena, biorąc pod uwagę, że w ostatnim czasie najwyższa kwota wynosiła 899 zł. Rabat jest więc widoczny gołym okiem.