poniedziałek, 24 czerwca

Poszukujesz ekspresu przelewowego, ale wyposażonego w dyszę spieniającą mleko? Znaleźliśmy taki!

Przelewowy ekspres do kawy nie dla Ciebie? Bo lubisz kawy mleczne? Mamy coś, co może Cię zainteresować. Możesz zaparzyć dzbanek czarnej, aromatycznej kawy, a równocześnie za pomocą spieniacza do mleka cieszyć się napojem mlecznym. Zbliża się lato, a Ty poszukujesz ekspresu, w którym zaparzysz ulubioną kawę na zimno?

Aktualnie w sklepie internetowym Amazon w promocyjnej cenie znajduje się Ekspres do kawy Russell Hobbs Attentiv 26230-56. Możesz go kupić o 5 % taniej od ceny reguralnej.

Ekspres do kawy Russell Hobbs Attentiv 26230-56

To wielofunkcyjny przelewowy ekspres wyposażony w dyszę spieniającą mleko. Dzięki tej funkcji możesz napić się nie tylko aromatycznej czarnej kawy, ale możesz raczyć się cappuccino lub latte. Funkcja Cold-Brew umożliwia zaparzenie kawy na zimno. Istnieje możliwość regulowania ilości użytej wody, dzięki czemu dostosujemy moc naparu do własnych preferencji. Te ustawienia mogą być zapisane w pamięci, dzięki czemu następnym razem od razu zaparzysz swoją ulubioną kawę (zapamiętywanie ulubionych ustawień).

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtr, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Parzenie kawy na zimno
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,25 l
  • Wymiary: 26 x 31,5 x 39,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 694,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.