Jeżeli jesteś szczęśliwym właścicielem robota wielofunkcyjnego Thermomix TM6 lub starszego modelu, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że aktualnie możesz kupić przydatne akcesorium za mniej niż sześćdziesiąt złotych.

thermomix thermomix tm6 tm5 tm31 akcesorium akcesoria promocja
Thermomix

Użytkownicy Thermomix wiedzą, jak wygodne jest gotowanie w tym wielofunkcyjnym urządzeniu. Wśród największych zalet wymieniają to, że a jego pomocą można szybko przygotować zdrową i smaczną potrawę, ale także fakt, że urządzenie posiada wbudowaną bazę przepisów. Dzięki temu już nie muszą wertować książek kucharskich lub internetu w poszukiwaniu idealnego przepisu – większośc popularnych potraw można znaleźć zwyczajnie z poziomu ekranu wbudowanego w robota.

Thermomix – akcesoria

Sam Thermomix to jednak nie wszystko. Podczas codziennego korzystania przydatne okazują się także dedykowane akcesoria. Co ciekawe, aktualnie sklep internetowy Amazon ma w swojej ofercie jeden z nich, a mianowicie zestaw folii wielokrotnego użytku do gotowania na parze w przystawce Varoma, którą teraz na promocji można kupić aż o 14 % taniej w porównaniu do ceny regularnej. Dodatkowo warto także wiedzieć, że zamówienie posiada darmową wysyłkę, więc nie musimy martwić się dodatkowymi kosztami.

thermomix tm6 tm5 tm31 akcesorium akcesoria promocja
thermomix

Folia wielokrotnego użytku do gotowania na parze Siegvoll

Produkt przedstawiony przez markę Siegvoll to akcesorium, z którym gotowanie na parze stanie się jeszcze większą przyjemnością. Jest to zestaw trzech folii wielokrotnego użytku, które są dostosowane rozmiarem do przystawki Varoma. Według producenta służą one do zabezpieczenia przystawki w podobny sposób co folia lub papier do pieczenia. Ich zaletą jest jednak fakt, że są wielorazowe, oraz fakt, że dzięki niewielkim otworom pozwalają na lepszą wentylację podczas procesu gotowania.

W zestawie znajdziemy trzy kształty folii:

  • folia do pieczenia z uchwytami i wysoką krawędzią
  • owalna folia do pieczenia z nacięciami i wysokim brzegiem
  • perforowana folia do pieczenia z małymi otworami
Siegvoll Folia do pieczenia Thermomix Varoma thermomix tm6 tm5 tm31 akcesorium akcesoria promocja

Cena: 69 zł 59 zł przejdź do sklepu

Folia wielokrotnego użytku – zalety

Folie do pieczenia są bezpieczne dla naszego zdrowia, gdyż nie zawierają szkodliwego BPA. Wykonane są z włókna szklanego, dzięki czemu można ich używać wielokrotnie. Produkt ten przeznaczony jest do temperatur do 260°C. Folie pokryte są nieprzywierającą powłoką, dzięki czemu potrawę łatwo zsuniemy na talerz, a samo akcesorium szybko umyjemy. Dla wszystkich wygodnickich ważna może być informacja, że wszystkie folie z zestawu można myć w zmywarce. Co ciekawe, producent oferuje aż 18 miesięcy gwarancji.

Warto także zauważyć, że akcesorium będzie pasowało do przystawki Varoma dołączonej do Thermomixa TM6, Thermomixa TM5 oraz Thermomixa TM31.