Poszukujesz odkurzacza warsztatowego, który usprawni Twoją pracę? Wyszukaliśmy takie urządzenie w świetnej cenie.

Elektronarzędzia i narzędzia marki Niteo dostępne są tylko w sklepach Biedronka. Są to sprzęty, które doskonale sprawdzą się nie tylko podczas majsterkowania w domowym zaciszu, ale także do prac w warsztacie. Dodatkowo cechuje je dobry stosunek parametrów technicznych do ceny. Wśród dostępnego asortymentu znajdziemy nie tylko narzędzia ręczne, ale także elektronarzędzia.

Jednym z oferowanych elektronarzędzi jest odkurzacz warsztatowy Niteo, który aktualnie znajduje się w promocji i możemy go kupić w sklepach Biedronka Home aż o 50 zł taniej w porównaniu do ceny regularnej. Akcja promocyjna trwa od 26 marca do soboty 1 kwietnia 2023 r.

Odkurzacz warsztatowy Niteo o mocy 1300 W

Odkurzacz warsztatowy Niteo doskonale sprawdzi się do czyszczenia suchych i mokrych powierzchni. Posiada duży pojemnik na wodę – 20 l. Wbudowany zawór pływakowy automatycznie przerywa dalszą pracę, w momencie, gdy zbiornik się zapełni. Ciekawym dodatkiem jest to, że odkurzacz jest wyposażony w dodatkowe gniazdo zamontowane w górnej części obudowy (obsługuje urządzenia do mocy 2000 W). Dzięki temu urządzenie może pełnić funkcję jako przedłużacz. W zestawie znajduje się dwufunkcyjna szczotka podłogowa i szczotka szczelinowa.

Specyfikacja techniczna

  • Moc: 1300 W
  • pojemność zbiornika: 20 l
  • Gwarancja: 2 lata

Cena: 199,00 zł Cena: 149,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.