Producent opisywanych słuchawek wziął pod lupę bardzo ciekawe zagadnienie. Wiele modeli słuchawek powoduje dyskomfort. Zarówno modele douszne jak i nauszne, zazwyczaj nieprzyjemnie uciskają ucho. Wyjątek mogą stanowić ogromne słuchawki kinowe, które trudno zabrać ze sobą. VIE SHAIR to słuchawki, które mają nie powodować dyskomfortu związanego z uciskaniem uszu.

VIE SHAIR (2)

Szkieletowa konstrukcja sprawia, że słuchawki opierają się na czaszce poza uchem. Zastosowanie kierunkowych głośników ma sprawić, że dźwięk będzie słyszalny wyłącznie dla użytkownika, mimo otwartej budowy. Słuchawki można ustawić w dwojaki sposób dzięki wymiennym nakładkom. W jednym przypadku będą wygłuszać otoczenie, a w drugim dopuszczać dźwięki z zewnątrz.

VIE SHAIR są bezprzewodowe. Co ciekawe mogą łączyć się również między sobą. Dzięki temu można łatwo dzielić się muzyką ze znajomymi. Producent zapewnia, że zastosował wysokiej klasy przetworniki Yamaha oraz dobrej jakości głośniki.

VIE SHAIR (1)

Cztery dni przed zakończeniem kampanii crowdfundingowej w serwisie kickstarter.com, autorom udało się przekroczyć zakładany próg finansowania. Dzięki temu słuchawki mogą trafić do pierwszych kupujących już w listopadzie. Cena w przedsprzedaży wynosi 199 dolarów. Cena docelowa ma być o 200 dolarów wyższa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *