Firma Trust International B.V., posiadająca w swoim szerokim asortymencie bardzo duży wybór ładowarek do laptopów, poinformowała dzisiaj o wypuszczeniu na rynek dwóch kolejnych wariantów tych produktów. Nowe, kompaktowe ładowarki 70W i 90W charakteryzują się ogromną wytrzymałością oraz są kompatybilne z prawie każdą znaną marką laptopów. Wersja Duo posiada 2 porty USB, dzięki którym możliwe jest ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie bez konieczności odłączania komputera od źródła energii.

Trust Duo USB (1)

Ładowarki 70W i 90W stworzone przez firmę Trust posiadają konstrukcję, która chroni je przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Najnowszy asortyment wyposażony jest w 10 różnych złączy, co zapewnia idealne dopasowanie i kompatybilność z niemalże wszystkimi istniejącymi na rynku wariantami przenośnych komputerów.

Trust Duo USB (3)

Debiutujący dziś typ ładowarek Trust z racji posiadania dwóch wejść USB pomaga naładować jednocześnie nie tylko laptopa, ale także smartphone lub tablet. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik zyskuje wolny port w komputerze, do którego może podłączyć peryferia takie jak myszka, słuchawki, klawiatura lub pendrive. Pozwala to obejść ograniczenia laptopów, które bardzo często posiadają niewystarczającą ilość portów USB. Ładowarki Trust Duo 70W i 90W można kupić w dobrych sklepach sprzedających sprzęt AGD i RTV oraz przez Internet.

Trust Duo USB (2)

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *