Nowy rok przynosi zawsze wiele nowych postanowień, może tym razem warto spojrzeć na warsztat i upewnić się, że nie wymaga on zmiany bądź doposażenia w niezbędne sprzęty.

lidl

Aktualnie w sklepie internetowym Lidl trwa akcja promocyjna, w ramach której możemy kupić taniej wiele urządzeń warsztatowych. Jednym z nich jest odkurzacz do pracy na mokro i sucho. Jest to duża maszyna, która, jak sama nazwa wskazuje, sprawdzi się idealnie do odkurzania zarówno płynów, jak i ciał stałych. Dodatkowo jest on nieco mocniejszy od zwykłych odkurzaczy i może być używany do zadań w szerszym zakresie, zarówno w domu, jak i poza nim.

Na szczególną uwagę zasługuje oferta na odkurzacz do pracy na mokro i sucho marki Parkside o mocy 1400 W. W swoich głównych zaletach ma pracę w naprawdę ekstremalnych warunkach, w których niekiedy urządzenia znanych marek nie dają rady. Ponadto jest wyposażony w zbiornik o pojemności 25 l, dzięki czemu praca może być kontynuowana bez zbędnego przerywania jej, co zresztą dodatkowo ułatwia długość kabla sieciowego wynosząca 4 metry.

Pełny ekran: PARKSIDE® Odkurzacz do pracy na mokro i sucho 1400 W - zdjęcie 1

Parametry techniczne:

  • moc: 1400 W
  • moc ssania: maks. 240 Air Watt
  • pojemność zbiornika (brutto): ok. 25 l
  • długość węża ssącego: 2,5 m
  • długość kabla sieciowego: ok. 4 m

Cena wskazanego wyżej odkurzacza do pracy na mokro i sucho również należy do zalet, ponieważ został on przeceniony na 379 zł 349 zł. Jest to kusząca oferta, dostępna w sklepach.

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho jest fantastycznym narzędziem, które wspomoże i ułatwi nie jedną pracę porządkową. Cena promocyjna obowiązuje w sklepach stacjonarnych tylko w sobotę, 14.01.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

Aktualizacja 03.01.2023 r.

Na bieżąco obserwujemy czy coś zmienia się w promocjach dostępnych na stronie internetowej Lidla. W przypadku odkurzacza do pracy na mokro i sucho wszystko bez zmian. Obniżona cena, która wynosi 349 zł, zapewnia również darmową dostawę w ciągu 5 dni roboczych. Stacjonarnie produkt będzie dostępny od 14.01.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

Aktualizacja 04.01.2023 r.

14 stycznia odkurzacz do pracy na mokro i sucho pojawi się w sklepach sieci Lidl, tymczasem jego promocyjna cena – 349 zł – nadal jest dostępna. Jest to kolejny dzień na przejrzenie swojego warsztatu i upewnienie się, że niczego tam nie brakuje. Wielofunkcyjność tego urządzenia sprawia, że spokojnie mógłby zastąpić kilka innych.

Aktualizacja 09.01.2023 r.

Niespełna 5 dni dzieli nas od dnia, kiedy odkurzacz do pracy na mokro i sucho pojawi się w stacjonarnych sklepach sieci Lidl. Jeśli należysz do niecierpliwych ludzi, to już dziś możesz zdjąć go z wirtualnej półeczki. Odkurzacz wciąż dostępny jest w promocyjnej cenie 349 zł. Sprawdź, czy Twój warsztat go nie potrzebuje.

Aktualizacja 11.01.2023 r.

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho o mocy 1400 W już za 3 dni będzie dostępny w sklepach stacjonarnych sieci Lidl. Nie jest to dużo czasu, jednak jeśli Ci na nim zależy, to już dziś możesz zamówić wyżej wymieniony odkurzacz przez internetową stronę Lidla. Cena promocyjna – 349 zł – wciąż aktualna.

Aktualizacja 16.01.2023 r.

Odkurzacz do pracy na mokro i sucho o mocy 1400 W jest dostępny w sprzedaży od soboty 14.01.2023, aż do wyczerpania zapasów. Możemy go kupić w sklepach stacjonarnych sieci Lidl, a także poprzez stronę internetową. Na naszej stronie pojawiła się recenzja wyżej wymienionego odkurzacza, zachęcamy do zapoznania się przed zakupem.

Aktualizacja 19.01.2023 r

Odkurzacz do pracy na sucho i mokro możemy zdjąć z internetowych półek Lidla w każdej chwili. Produkt dostępny jest w stałej ofercie i niższej cenie. Aktualnie kosztuje 329 zł wraz z kosztami dostawy. Warto przejrzeć swój warsztat i zastanowić się, czy nie brakuje właśnie tego urządzenia.