czwartek, 20 czerwca

Oczyszczacz powietrza, który wygląda stylowo, przez co staje się elementem wystroju wnętrza. Dodatkowo teraz w atrakcyjnej cenie.

Coraz częściej zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest to, by oddychać zdrowym powietrzem. Poszukujemy oczyszczaczy, które spełnią nasze wymagania, ale będą także stanowiły element wystroju wnętrza. Wyszukaliśmy oczyszczacz powietrza Electrolux WA71-305GY, który wyglądem przypomina elegancką walizkę. Do tego zestaw filtrów, które skutecznie oczyszczą powietrze oraz jonizator, który eliminuje nadmiar szkodliwych jonów dodatnich z otoczenia. Doskonale się więc sprawdzi w pokoju, gdzie mamy umieszczony TV, komputer i inne sprzęty elektroniczne, który na przykład w ciągu dnia pełni rolę biura, a popołudniami lub wieczorami zamienia się w pokój dzienny lub sypialnię. Aktualnie urządzenie to jest w sklepie Media Expert w promocyjnej cenie i można go kupić taniej o 200 zł od ceny regularnej. Nie podano na stronie sklepu do kiedy trwa ta promocja.

Poszukujesz najlepszego oczyszczacza powietrza dla siebie? Sprawdź naszą recenzję dotyczącą oczyszczacza powietrza Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04.

Oczyszczacz powietrza Electrolux WA71-305GY

Oczyszczacz Electrolux wyposażony jest w zestaw filtrów – wstępny, powłoka antybakteryjna, filtr ultra drobnych cząsteczek i węglowy. Taki zestaw gwarantuje (jak podaje producent) oczyszczenie powietrza do 99,97% wszystkich zanieczyszczeń oraz do 92 % lotnych związków organicznych (LZO, VOC). Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w jonizator, który zapewni równowagę jonową w pomieszczeniu, zwłaszcza jeśli mamy tam dużo elektro urządzeń. Jonizator eliminuje z powietrza niezdrowe jony dodatnie, które emitowane są przez pracujące telewizory, tablety, urządzenia grzewcze, radioodbiorniki, telefony i tym podobne urządzenia. Dodatkowo zadaniem jonizatora jest generowanie zdrowych jonów ujemnych.

Oczyszczaczem WA71-305GY możemy sterować manualnie, dotykając przycisków na panelu lub za pomocą aplikacji Electrolux Wellbeing. Aplikacja umożliwia między innymi sprawdzenie stanu jakości powietrza czy uruchomienie/wyłączenie urządzenia. Urządzenie wyróżnia się bardzo cichą pracą – zaledwie 24 dB, co oznacza, że można go postawić w sypialni i nie będzie przeszkadzał w zasypianiu. Kolejnym wyróżnikiem jest fakt, że możemy dostosować jego wygląd do wystroju pokoju – istnieje możliwość wyboru 3 kolorów materiałowych osłon. Warto wiedzieć, że urządzenie to można powiesić na ścianie, dzięki czemu zyskujemy wolną przestrzeń na podłodze.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Czujnik światła, Czujnik temperatury, Czujnik VOC, Czujnik wilgotności, Możliwość montażu na ścianie, Wskaźnik wymiany filtra, Sterowanie smartfonem, Jonizator
  • Poziom hałasu: 24 dB
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 59 m2
  • Tryb pracy: Auto, Czuwanie, Nocny, Ręczny, Smart
  • Wymiary: 48 x 57,9 x 21,3 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1499,99 zł Cena: 1299,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.