To koniec z Shopee! Co z niezrealizowanymi zamówieniami?

To już oficjalne. Platforma Shopee zamyka się w Polsce i nie będzie już możliwe zrobienie na niej zakupów. Zastanawiasz się, co teraz z Twoim zamówieniem? Odpowiadamy.

To koniec z Shopee! Co z niezrealizowanymi zamówieniami?

Shopee to platforma zakupowa, która zaledwie rok temu pojawiła się na Polskim rynku. Należy ona do singapurskiej międzynarodowej firmy technologicznej specjalizującej się w handlu elektronicznym. W ich sklepie internetowym mieliśmy okazję kupić rozmaite urządzenia w konkurencyjnych cenach. Niestety, wygląda na to, że czas tańszych zakupów na Shoppe dobiegł końca.

Shopee się zamyka

Dziś na stronie internetowej sklepu Shopee pojawiła się informacja, że platforma kończy działalność. Oficjalnie stanie się to trzynastego stycznia tego roku o godzinie 23:59. Według danych udostępnionych przez przedstawicieli sieci właśnie wtedy zostanie zablokowana możliwość składania nowych zamówień. Oznacza to, że jeszcze przez jeden dzień możemy kupować produkty na stronie internetowej.

Co z moim zamówieniem?

Przedstawiciele platformy Shopee podkreślają, że zamówienia złożone przed oficjalną datą zakończenia działalności zostaną zrealizowane i dostarczone. Mało tego, w razie problemów wsparcie techniczne będzie dostępne dla użytkowników aż do ostatniej paczki. Co więc w sytuacji, gdy czekacie na wysłanie paczki? Możecie odetchnąć spokojnie, bo Wasze zamówienia zostaną zrealizowane w trybie standardowym bez żadnych przeszkód.

W związku z tym, jeżeli kupisz na platformie Shopee coś jutro o godzinie 23:58, to paczka dostanie dostarczona. Jednak pamiętaj, że jest to ryzykowna sytuacja, bo po godzinie 23:59 zostanie całkowicie zablokowana możliwość składania zamówień.

Aktualizacja 13.01.2023 r.

Dziś ostatnia szansa na zrobienie zakupów na Shopee. Przypominamy, że zamówienia złożone przed 23:59 zostaną zrealizowane w trybie standardowym – oznacza to, że nie ma co się obawiać zakupów. Warto pamiętać, że po tej godzinie zostanie zablokowana możliwość składania zamówień.