Nowe technologie weszły w nasze życie poprzez smartfony, laptopy i inne urządzenia. Dziś nie wyobrażamy sobie innego życia, dokładnie tak jakbyśmy urodzili się z telefonem w ręce. A to już krok bliżej do wprowadzenia smart home do naszej codzienności.

Chcesz, aby twój dom był smart? Podpowiadamy jak to zrobić

Pojęcie smart home w dzisiejszych czasach nie wzbudza już zdziwienia, a raczej ciekawość. Mówiąc prosto, jest to popularna kategoria produktów, która skupia urządzenia, dość zaawansowane technologicznie pracujące w sposób automatyczny bez konieczności ingerencji człowieka. Na pierwszy rzut oka może być to skomplikowane, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić krok w przód i stanąć naprzeciw technologicznym nowinkom. Skoro obsługa smartfona nie sprawia problemów, to wszystkiego innego też można się nauczyć.

Takie rozwiązanie oferuje firma EZVIZ, która od 10 lat zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia”. Oznacza to, że przez te lata tworzyli i tworzą urządzenia, które przede wszystkim mają być proste, ale również funkcjonalne. Sprzęt smart home, który również wychodzi spod ich skrzydeł, ma zapewniać konsumentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Jak zacząć przygodę ze smart home? Wyjaśniamy

Najwygodniej zacząć od jednego bądź dwóch prostych urządzeń, które pomogą oswoić się z tematem sterowania za pomocą telefonu, ewentualnie tabletu. Firma EZVIZ w swojej ofercie proponuje inteligentne żarówki lub termostat. Ważnym punktem przy początkach przygody ze smart home jest skonfigurowanie centralnego systemu zarządzania. Oznacza to, że w jednej aplikacji będzie można zarządzać wszystkimi urządzeniami smart. Podejmując decyzję o wprowadzeniu inteligentnego domu z firmą EZVIZ możemy liczyć na autorską aplikację, która zintegruje różne urządzenia w jednym miejscu.

Chcesz, aby twój dom był smart? Podpowiadamy jak to zrobić

Dodatkowo firma EVIZ w swojej ofercie smart home proponuje również takie rozwiązania jak inteligentny zamek do drzwi z czytnikiem papilarnym, bezprzewodowy dzwonek do drzwi z wizjerem, zestaw czujników domowych, a także wewnętrzne i zewnętrzne kamery.

Chcesz, aby twój dom był smart? Podpowiadamy jak to zrobić

W trosce o samopoczucie i komfort użytkowników marka EVIZ oferuje oczyszczacz powietrza wraz z inteligentnym odkurzaczem bezprzewodowym. Wszystkie te urządzenia mają funkcję smart, a to oznacza proste sterowanie nimi za pomocą telefonu lub tableta.

Chcesz, aby twój dom był smart? Podpowiadamy jak to zrobić

Małymi krokami w prosty sposób można oswoić się z prowadzeniem inteligentnego domu, do tego stopnia, że w pewnym momencie nie będziemy wyobrażać już sobie życia bez niego.