Zawiązanie sznurówek trwa kilka sekund, mimo to wiele osób decyduje się na ich jednokrotne zawiązanie, a następnie zakładanie i zdejmowania buta bez dotykania sznurowadeł. Rozwiązanie wygodne ale prowadzące do szybszego zużycia obuwia. Ponadto zawiązane sznurówki, można przydepnąć lub zaczepić. Niejednokrotnie również rozwiązują się same z siebie. Wyjściem z sytuacji wydają się być rzepy, jednakże z czasem ulegają one zniszczeniu. Jednocześnie jak zauważył Robert H.Frank w jednej ze swoich książek – rzepy przez lata były domeną osób, które nie potrafiły zawiązać sznurówek, dlatego ich używanie wielu osobom po prostu uwłacza.

Tippin

TIPPIN to magnetyczne zapięcie do sznurówek. Eliminuje ono konieczność wiązania sznurowadeł, poprawia estetykę ubioru oraz jest pozbawione większości wad rzepów.

Tippin

Dwa, idealnie pasujące do siebie elementy magnetyczne, wystarczy wpleść w sznurowadła, a następnie złączyć ze sobą. Końcówki sznurowadeł można ukryć nad językiem. System pozwoli na szybkie rozpięcie i zapięcie butów oraz zlikwiduje problem ciągnących się i rozwiązujących sznurówek. Dzięki kilku wariantom kolorystycznym, doskonale dopasuje się do buta i nie rozczaruje wyglądem. Ponadto nie ulegnie zniszczeniu, i będzie mógł zostać wykorzystany w wielu kolejnych parach butów.

Tippin

Dostępne są dwie wersje TIPPIN, których uchwyty pozwalają na dwukrotne lub trzykrotne zaplecenie. Zapięcie można również ozdobić za pomocą wzorzystej taśmy.

Tippin

Aby otrzymać TIPPIN, należy wesprzeć jego kampanię na portalu indiegogo.com, kwotą co najmniej 15 dolarów (niezależnie od wersji). Każdy zestaw zostanie uzupełniony o taśmę zdobiącą. Pierwsze wysyłki zaplanowano na maj 2015. Projekt zebrał minimalną kwotę, gwarantującą jego realizację.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *