The Hydro Hammock brzmi jak spełnienie marzenia wielu amerykanów. Połączenie hamaka i basenu, pozwoli odpoczywać w dowolnym miejscu, mocząc się w ciepłej wodzie.

The Hydro Hammock (2)

Zestaw składa się z walizeczki, zawierającej materiał wraz z uchwytami (czyli nasz hamak) oraz 12 V pompę elektryczną. Oczywiście sam hamak jest całkowicie nieprzemakalny.

Wodę możemy czerpać zarówno z węża ogrodowego jak również z pobliskiego strumienia czy jeziora. Umieszczony wewnątrz walizki system, wpompuje wodę i w ramach zamkniętego obiegu będzie ją sukcesywnie podgrzewał. Podgrzewanie i pompa, wykorzystują wbudowany akumulator, pozwalający na 2 godziny nieprzerwanej pracy.

The Hydro Hammock (1)

Producent zapewnia, że dzięki jego hamakowi, będzie można rozkoszować się kąpielą na wolnym powietrzu, nawet zimą. Możliwe będzie również wzięcie kąpieli z bąbelkami.

Hammock cieszy się dość dużym zainteresowaniem, dlatego na 15 dni przed końcem kampanii, zebrał już niemal pełną kwotę niezbędną do sfinansowania projektu. Aby go otrzymać w przypadku powodzenia akcji crowdfundingowej na portalu kickstarter.com, należy wesprzeć jego autorów kwotą co najmniej 280 dolarów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *