Tally to ciekawy robot, potrafiący określać i analizować stany sklepowych półek. Jego zadaniem jest dbałość, aby kupujący mieli zawsze dostęp do pełnej gamy produktów, bez obciążania tym zadaniem obsługi sklepowej.

tally

Robot przejeżdża przez sklep i błyskawicznie skanuje, stojące wokół produktu. Następnie analizuje ilość powierzchni na półce względem ustawionych na niej produktów. Dzięki temu obsługa sklepu może za pomocą komputera bądź tabletu zobaczyć zdjęcia wszystkich półek w sklepie, wraz z diagramami przedstawiającymi ich procentowe zapełnienie. Jeśli któryś produkt zacznie się kończyć lub skończy się całkowicie, pracownicy zostaną błyskawicznie poinformowani o tym fakcie.

;

Autorzy zapewniają, że Tally jest wyjątkowo precyzyjny. Jego praca ma sprawdzić się zarówno w przypadku bieżącej kontroli jak i okresowych remanentów. Oczywiście urządzenie posiada szereg czujników, pozwalających mu na sprawne przemieszczanie się bez wpadania na klientów czy półki. Twórcą robota jest marka Simbe Robotics.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *