niedziela, 23 czerwca

Szukasz odkurzacza pionowego do podłóg, który może być także urządzeniem ręcznym? Wybierz jeden z modeli Dyson. Dodatkowo możesz za 1 zł dobrać zestaw szczotek.

Odkurzacz pionowy jest wygodny w przechowywaniu i nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w niewielkim nawet mieszkaniu. Posiada wiele wymiennych szczotek oraz udogodnień, dzięki którym nie musimy się schylać, co znacząco ułatwia odkurzanie.

Z zakupem odkurzacza bezprzewodowego Dyson V15 Detect Absolute New lub odkurzacza bezprzewodowego Dyson V12 Detect Slim Absolute wiąże się promocja, z której warto skorzystać. Jeżeli zdecydujesz się na zakup jednego z wymienionych modeli w sklepie Media Markt to za 1 zł możesz kupić zestaw szczotek Dyson Home Cleaning Kit (są to akcesoria o wartości 399 zł). Aby skorzystać z promocji, wystarczy podać kod pocztowy miejsca zamieszkania oraz podać formę dostawy, oraz wybrać rodzaj płatności. Szczegóły są w regulaminie. Wówczas cena w koszyku pomniejszy się o wymienioną kwotę. Promocja ta trwa do 12 kwietnia 2023 r.

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15 Detect Absolute New

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15 wyposażony jest w zmywalny filtr ochronny na silnik i HEPA, dzięki czemu powietrze pozostaje wolne od zapachów i zanieczyszczeń. Mocny silnik Dyson Hyperdymium gwarantuje dużą moc czyszczenia niezależnie od sprzątanej powierzchni (meble, parkiety, dywany), dodatkowo możemy regulować siłę ssącą na rączce odkurzacza (trzy tryby). Końcówka Low Reach umożliwia łatwe dotarcie do miejsc trudno dostępnych.

Odkurzacz można wygodnie przechowywać w uchwycie ściennym, gdzie znajduje się stacja dokująca. W pełni naładowany akumulator Li-Ion pracuje 60 min, a w trybie turbo 10 min. Urządzenie od pustego do pełnego naładowania potrzebuje 270 min. Urządzenie można łatwo odłączyć od rury ssącej, by wykorzystać go jako odkurzacz ręczny.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Oświetlenie odkurzanej powierzchni (diody LED), Wskaźnik konieczności naładowania, Wskaźnik konieczności wymiany filtra wylotowego, Wyświetlacz poziomu mocy, Regulacja mocy, Ergonomiczna konstrukcja, Blokada pracy bez filtra
 • Pojemność worka/pojemnika: 0,77 l
 • Wymiary: 126 x 25 x 26,6 cm
 • Waga: 3,1 kg
 • Załączone wyposażenie: Końcówka Low Reach, Ładowarka, Podręczny uchwyt do akcesoriów,Długa szczelinówka, Elektroszczotka, Laser Optic Fluffy, Elektroszczotka Motorbar do wszystkich rodzajów podłóg, Końcówka Combi, Mini elektroszczotka
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 3199,00 zł Przejdź do sklepu

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V12 Detect Slim Absolute

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V12 jest urządzeniem 2w1. Doskonale sprawdzi się do sprzątania podłóg, dywanów oraz jako odkurzacz ręczny. Urządzenie wyposażone jest w filtr ochronny na silnik oraz HEPA. Uchwyt ścienny jest równocześnie stacją dokującą oraz umożliwia wygodne przechowywanie odkurzacza. Rozładowany akumulator Li-Ion ładuje się 240 min, by móc pracować 60 min, a w trybie turbo 5 minut.

Od swojego poprzednika – odkurzacza bezprzewodowego Dyson V15 Detect Absolute New – różni się krótszym czasem pracy w trybie turbo oraz mniejszą mocą akumulatora. Ma to związek z słabszą mocą ssania. Posiada także mniejszy pojemnik na kurz.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Elektroniczny wyświetlacz, Oświetlenie odkurzanej powierzchni, Wskaźnik konieczności naładowania, Regulacja mocy, Wyświetlacz raportuje wydajność w czasie rzeczywistym
 • Poziom hałasu: 76 dB
 • Pojemność worka/pojemnika: 0,35 l
 • Wymiary: 123,4 x 25 cm
 • Waga: 2,2 kg
 • W zestawie: Elektroszczotka Motorbar do wszystkich rodzajów podłóg, Końcówka Combi, Końcówka szczelinowa, Mini elektroszczotka, Podświetlana elektroszczotka Slim Fluffy, Rury metalowe, Końcówka Low Reach, Ładowarka, Podręczny uchwyt do akcesoriów, Stacja dokująca montowana na ścianie
 • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 2899,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja: 26.04.2023 r.

Promocja na dodatkowe akcesoria w atrakcyjnej cenie do odkurzaczy Dyson V15 Detect Absolute New oraz Dyson V12 Detect Slim Absolute zakończyła się. Można jednak pokusić się o zakup odkurzacza Dyson V8 Extra, który można nabyć w sklepie Media Markt taniej o 150 zł. Promocja trwa do czwartku 27 kwietnia 2023 r. w ramach wiosennej wyprzedaży.

Odkurzacz bezprzewodowy DYSON V8 Extra

To urządzenie doskonale sprawdzi się przy sprzątaniu podłóg, zarówno drewnianych jak i wykładzin czy dywanów, ale także jako odkurzacz ręczny. Łatwo usuniesz wówczas zabrudzenia z kanapy czy pajęczyny spod sufitu. Wyposażony jest w filtr HEPA Lifetime, dzięki czemu w powietrzu nie będzie unosił się charakterystyczny zapach po sprzątaniu. Odkurzacz bezprzewodowy DYSON V8 Extra podczas przechowywania zajmuje mało miejsca. Wystarczy go odwiesić do uchwytu ściennego, w którym znajduje się stacja dokująca, by nie zajmował cennego miejsca na podłodze.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Elastyczna i zwrotna dolna część drążka, Ergonomiczna konstrukcja, Higieniczny wyrzutnik brudu, Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz, Wyjmowane szczotki na rolce, Regulacja mocy, Zatrzaskowy system mocowania szczotek 2w1: odkurzacz pionowy i odkurzacz ręczny, Blokada pracy bez filtra, Zabezpieczenie przed przeładowaniem
 • Czas ładowania: 300 min
 • Czas pracy: 5 min – 40 min
 • Pojemność pojemnika na kurz: 0,54 l
 • W zestawie: Długa szczelinówka, Elastyczny łącznik, Elektroszczotka Direct Drive do wszystkich rodzajów podłóg, Mini elektroszczotka 2w1, Ssawka szczelinowa, Szczotka do kurzu, Rury metalowe, Ładowarka, Uchwyt ścienny, Schowek na akcesoria, Organizer
 • Wymiary: 125,6 x 25 x 22,1 cm
 • Waga: 2,5 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1649,00 zł Cena: 1499,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.