Planujesz zakup wielu sprzętów, bo urządzasz wymarzoną kuchnię w retro stylu? Sprawdź, co wyszukaliśmy w promocyjnej cenie.

Chłodziarka to sprzęt pierwszej potrzeby. Trudno sobie inaczej wyobrazić przechowywanie jedzenia. Jednak, na szczęście, lodówka nie musi być nudna z wyglądu i ukryta w zabudowie. Urządzenia w retro stylu stanowią ozdobę nie tylko kuchni, ale nawet salonu, jeśli planujesz otwarty układ pomieszczeń. Wyszukaliśmy w sklepie AGD Euro RTV lodówkę Amica KGC15635B, która nie dość, że ma elegancki look to jeszcze atrakcyjną cenę. Aby móc skorzystać z rabatu i kupić urządzenie taniej aż o 200 zł wystarczy podać kod 200RAB423. Promocja trwa do 27 kwietnia 2023 r. do godziny 23:45.

Poszukujesz innych retro sprzętów do swojej kuchni? Zobacz jakie urządzenie wzięliśmy pod lupę.

Lodówka Amica KGC15635B

Wolnostojąca chłodziarka Amica wyposażona jest w zamrażalnik o pojemności 44 l, który umiejscowiony jest u góry. Wewnątrz posiada półki szklane z hartowanego szkła, pojemnik na owoce i warzywa oraz półki na drzwiach i podstawkę na jajka. Warto wiedzieć, że zielenina przechowywana w szufladzie nie przesiąka zapachami z lodówki. Chłodziarka Amica KGC15635B rozmraża się samoczynnie, co oznacza, że nagromadzony szron na tylnej ścianie zmienia stan na ciekły, skąd woda spływa do zbiornika i odparowuje. Przekręcając pokrętło możesz ustawić odpowiednią temperaturę w lodówce jak i w zamrażarce.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki automatyczny, Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki ręczny, Oświetlenie LED, Pokrętło regulacji temperatury
  • Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania: 12 godz.
  • Klasa energetyczna: E
  • Pojemność użytkowa chłodziarki: 162 l
  • Pojemność użytkowa zamrażarki: 44 l
  • Poziom hałasu: 39 dB
  • Zdolność zamrażania: 2,5 kg/24h
  • Klasa zamrażarki: ****
  • Wymiary: 144 x 55 x 61,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2199,00 zł Cena: 1999,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.