niedziela, 23 czerwca

Masz dość moczenia rąk w brudnej wodzie? Bądź sprytna i kup myjkę do okien w promocyjnej cenie w sklepie RTV Euro AGD.

Fot. Bożena Wieczorkowska

Słońce zagląda coraz częściej do naszych mieszkań przez szyby i… No właśnie. Widać wszystkie smugi i brudy, które tam osiadły, choć okna były niedawno myte. Myjki to małe i poręczne urządzenia, które nie tylko ułatwią Ci utrzymanie szyb i okien w czystości, ale także skrócą czas pracy. Jesteś zainteresowana? Aktualnie akumulatorowa myjka do okien Karcher WV 2 Plus N jest w promocji i można ją kupić taniej o 60 zł w sklepie RTV Euro AGD. Wystarczy tylko podać kod R72HMO26042804C. Akcja promocyjna obowiązuje do piątku 28 kwietnia 2023 r. do godziny 23:45.

Poszukujesz innych sprytnych rozwiązań z urządzeniami marki Karcher? Zobacz, jak sobie poradzić z opryskiem w ogrodzie i podlewaniem delikatnych roślin.

Myjka do okien Karcher WV 2 Plus N

Myjka do okien marki Karcher zasilana jest na akumulator. Po pełnym naładowaniu urządzenie pracuje do 35 minut na powierzchni 105 m2. Doskonale sprawdzi się nie tylko do mycia okien, ale także do czyszczenia luster, szyb prysznica, szklanych blatów, a nawet ścian wyłożonych kafelkami. Największą zaletą myjki jest to, że nie pozostawia smug na mytych powierzchniach, a więc równocześnie oszczędza nasz czas. W zestawie znajdują się: ładowarka, płyn czyszczący, spryskiwacz z padem, ssawka duża oraz ssawka mała.

Specyfikacja techniczna

  • Szerokość ssawki: 28 cm
  • Wydajność: 105 m2
  • Czas pracy: 35 min
  • Czas ładowania: 3 h
  • Zbiornik wody brudnej: 100 ml
  • Wymiary: 12 x 28 x 32 cm
  • Waga: 0,6 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 299,00 zł Cena: 239,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.