czwartek, 20 czerwca

Szukasz parownicy sprawdzonej marki? Teraz kupisz taką w atrakcyjnej cenie w sklepie Neonet.

Parownice, nazywane także myjkami parowymi, to urządzenia, które do czyszczenia powierzchni używają gorącej pary. Dzięki odpowiedniemu ciśnieniu parą można usunąć wiele zabrudzeń. Warto zwrócić uwagę na niewielkie zużycie wody przez parownice, przez co urządzenia te są energooszczędne. Są także ekologiczne, ponieważ jedynym środkiem myjącym jest woda pod postacią gorącej pary. Szukasz takiego sprzętu? Aktualnie, do 25 kwietnia 2023 r., trwa promocja na parownicę Karcher SC 5 EasyFix. Można ją kupić taniej o 269 zł od ceny regularnej. Aby skorzystać z rabatu wystarczy podać kod PROMO600.

Szukasz więcej informacji o myjkach ciśnieniowych? Interesuje Cię takie urządzenie do utrzymania czystości kostki brukowej? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule.

Parownica Karcher SC 5 EasyFix

Parownica Karcher przeznaczona jest do mycia wodoodpornych powierzchni na przykład okien, szyb kabiny prysznicowej, ścian i podłóg wyłożonych kafelkami. Doskonale rozprawi się także z brudem w piekarniku, na balatach kuchennych czy w szczelinach kaloryfera. Wyposażona jest w dwa zbiorniki na wodę czystą i brudną, dzięki czemu woda uzupełniana jest na bieżąco bez koniecznych przerw na studzenie bojlera. Podawana przez rączkę gorąca para usuwa zanieczyszczenia -istnieje możliwość regulacji ilości i wilgotności pary (funkcja VapoHydro). Dużą zaletą parownicy jest higieniczne mycie bez użycia chemicznych środków myjących. Jak podaje producent, co popiera certyfikatem, urządzenie usuwa zdecydowaną większość zarazków i drobnoustrojów, zabija do 99,999% koronawirusów i 99,99% bakterii. Watro zwrócić uwagę, że pad z mikrofibry mocowany jest na rzep na dyszy podłogowej.

W zestawie: System dwóch zbiorników, Wąż parowy z pistoletem (2 m), Zestaw do czyszczenia podłóg, EasyFix + 2 rury (2 x 0,5 m) ze ściereczką z mikrofibry, Dysza ręczna z powłoczką z mikrofibry, Dysza do detali, Szczotka okrągła, czarna (mała)

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości pary, na rękojeści, Zawór bezpieczeństwa, Bezpieczna blokada
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,5 l
  • Ciśnienie pary: 4,2 bar
  • Zasięg pracy: 6 m
  • Pojemność kotła / zbiornika wyrównawczego: 0,5 / 1,5 l
  • Waga: 6 kg
  • Wymiary: 43,9 x 30,1 x 30,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące6 m

Cena: 1789,00 zł Cena: 1520,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.