Zastanawiasz się jaka szczoteczka elektryczna będzie dla Ciebie najlepszym wyborem? Sprawdziliśmy oferty popularnych sklepów pod kątem promocji na urządzenia rotacyjne i soniczne.

Końcówka roku to zawsze doskonała okazja na tani zakup z myślą o prezentach gwiazdkowych. Nasze zestawienie obejmuje oferty znanych i sprawdzonych sklepów. Jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, zajrzyj do nas za kilka dni – publikację aktualizujemy raz w tygodniu.

Zaczynamy od jednej z najciekawszych promocji tego tygodnia. Urządzenie Philips Sonicare Protective Clean HX6803/04 to tania szczoteczka, która została przeceniona o 80 zł. To bardzo dobra okazja, bowiem cena końcowa to 259 zł.

Szczoteczki elektryczne tak tanio, że zęby same się szczerzą!

Potężną promocję przygotował też Amazon. Zestaw oznaczony symbolem HX9914/57 to dwupak urządzeń sonicznych. Pakiet obejmuje szczoteczkę w kolorze granatowym i drugą w kolorze białym. Każda z nich działa z prędkością 62 000 ruchów głowicy na minutę. Cena została określona na poziomie 999 zł. To aż 400 zł taniej niż zwykle!

Szczoteczki elektryczne tak tanio, że zęby same się szczerzą!

Inną gratką z oferty Philipsa jest PHILIPS Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6850/47. Tym razem jest to urządzenie sprzedawane solo z czujnikiem siły nacisku i 3 trybami pracy. Szczoteczka w zestawie z etui jest zwykle sprzedawana za 440 zł. Tymczasem Avans zaprezentował ofertę z kwotą na poziomie 385 zł.

HX9914/57

Kolejnym hitem tygodnia jest oferta na dziecięcą szczoteczkę od Philipsa. PHILIPS SONICARE For Kids HX6322/04 to niezwykle popularny interaktywny model, który zazwyczaj możemy kupić w cenie przekraczającej 200 zł. Tymczasem Avans po kilkukrotnej obniżce proponuje ten model za 175 zł.

Szczoteczki elektryczne tak tanio, że zęby same się szczerzą!

Najciekawiej spośród szczoteczek Oral-B dla dzieci prezentuje się oferta dwupaków. Moim faworytem jest pakiet rodzinny zawierający szczoteczkę z serii Kids oraz model dla dorosłych. Całość inspirowana filmem Star Wars jest dostępna za 129 zł. Na taką obniżkę zdecydował się Empik.

oral-b family

Wychodząc poza listę 2 potentatów rynku szczoteczek elektrycznych, również można trafić na ekscytujące promocje. SEYSSO to ceniony producent, który oferuje swoje soniczne rozwiązanie Gold Forest Green za zaledwie 699 zł. Oznacza to, że szczoteczka oferująca aż 5 programów pracy jest przeceniona o 100 zł.

Szczoteczki elektryczne tak tanio, że zęby same się szczerzą!

Polujesz na promocje? Zobacz również nasze zestawienie najlepszych promocji na roboty odkurzające.