poniedziałek, 27 maja

SteelSeries, zaprezentował bezprzewodowy kontroler zaprojektowany dla nowego Apple TV – SteelSeries Nibus. Urządzenie pojawi się na apple.com i sklepach Apple w ostatnich dniach października br. w sugerowanej cenie 59.95 Euro.

Cechy wyróżniające bezprzewodowy kontroler SteelSeries Nimbus:

  • Bateria o wytrzymałości ponad 40 godzin ciągłego grania.
  • Złącze Lightning umożliwiające szybkie ładowanie.
  • Przycisk Menu ułatwiający korzystanie z różnorodnych funkcji kontrolera i Apple TV
  • Przyciski z czujnikami nacisku, gwarantujące precyzję.

 

Użytkownicy będą mogli korzystać ze SteelSeries Nimbus w tysiącach gier już dostępnych w Apple Store, oraz tych, które niedługo się tam pojawią – np. z Disney Infinity Star War, tytułu zapowiedzianego na ostatniej konferencji Apple.

SteelSeries Nimbus jest jedynym bezprzewodowym kontrolerem tego typu, stworzonym we ścisłej współpracy z firmą Apple. Oprócz Apple TV Nimbus będzie kompatybilny z urządzeniami iPhone, iPad, oraz Mac.

 

„SteelSeries znajduje się właśnie w centrum największej ewolucji w branży gamingu. Nimbus wyznacza nowe standardy w sektorze bezprzewodowych kontrolerów dla graczy. Jesteśmy podekscytowani, że możemy tworzyć sprzęt na platformę Apple TV.” – powiedział Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.