SNAIL – pomysłowy kabel z przyssawkami

SNAIL jest odpowiedzią na problem kabli plączących się po meblach bądź podłodze. Trudno je zwinąć, łatwo uszkodzić i bardzo ciężko rozplątać. Zastosowany w SNAIL, sylikonowy płaszcz izolacyjny z zestawem przyssawek, pozwala na zdecydowanie łatwiejsze przechowywanie.

SNAIL

Jedną stronę kabla, pokrywają dwa szeregi miniaturowych przyssawek, natomiast druga pozostała gładka. Dzięki temu można go łatwo zwinąć i zostawić w przekonaniu, że po powrocie nie zastaniemy go rozciągniętego po całym pokoju.

SNAIL

Często zdarza się również, że w przypadku lekkich urządzeń ładowanych na wysokości, ciężar kabla ściąga je na ziemie. SNAIL pozwala na skuteczne umocowanie go na meblach.

SNAIL

Nietypowa konstrukcja, pozwoli również na wykorzystanie kabla w roli podstawki na smartfona czy tablet.

SNAIL

Dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych SNAIL. Ponadto kabel występuje w wersji micro USB oraz przeznaczonej do ładowania mobilnych urządzeń Apple.

Aby otrzymać SNAIL w przypadku powodzenia kampanii crowdfundingowej na portalu indiegogo.com, należy wesprzeć projekt kwotą co najmniej 20 dolarów. Pierwsze wysyłki zaplanowano na czerwiec 2015.