środa, 19 czerwca

Nowoczesna technologia i wygoda. Soniczna szczoteczka pomoże zadbać o uśmiech i zdrowe zęby. To się opłaca!

Dbanie o zdrowy uśmiech jest naszą codziennością. Na rynku jest wielki wybór akcesoriów, które są niezbędne, by dbać o higienę jamy ustnej. Liczy się nie tylko płyn do płukania ust czy pasta, ale przede wszystkim odpowiednio dobrana szczoteczka soniczna czy nić dentystyczna. To właśnie one pomagają zadbać o zdrowe zęby i piękny uśmiech. Już od jakiegoś czasu w sprzedaży dostępne są nowoczesne soniczne szczoteczki, które coraz częściej zastępują te tradycyjne, manualne akcesoria.

Planujesz zakup szczoteczki sonicznej?

Czy twoje plany obejmują w najbliższym czasie zakup sonicznej szczoteczki do zębów? Już niedługo można będzie kupić w promocyjnej cenie soniczne szczoteczki do zębów marki Xiaomi. Te przydatne akcesoria do codziennej toalety można będzie kupić taniej od poniedziałku 21 sierpnia do niedzieli 27 sierpnia 2023 r. Promocją objęta będzie szczoteczka Nandme NX8000 oraz Nandme NX7000.

Poza obniżkami, o których opowiem za chwilę, z tą ofertą wiąże się pewna niespodzianka. Otóż, pierwsze 200 osób, które dokonają zakupu mogą liczyć na otrzymanie bonusu. Prezentem będą trzy opakowania nici dentystycznej. Pudełko z automatycznym wyrzutem podaje w higieniczny sposób nitkę. Jest to bardzo wygodne nie tylko na co dzień podczas toalety, ale także podczas wakacyjnych wyjazdów czy weekendowych biwaków.

Cechy łączące oba modele

Elektryczna szczoteczka soniczna Nandme wykazuje się dużą częstotliwością wykonywania ruchów, bo wibruje aż 41 000 na minutę. Poruszające się włosie skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, a także nie dopuszcza do powstania kamienia nazębnego. Co więcej, jeżeli obawiasz się, że twoje zęby czy dziąsła są bardzo wrażliwe na nacisk to możesz być spokojny. Otóż szczoteczki Nandme wyposażone są w możliwość wybrania odpowiedniego trybu mycia zębów. Warto wiedzieć, że każdy tryb ma inną częstotliwość wibracji. Zapewne umożliwi to dobranie takiego programu, który zadba by twoje zęby były czyste.

Komfort użytkowania szczoteczek dodatkowo zwiększa wbudowany minutnik, który co 30 sekund informuje o konieczności zmiany czyszczonej ćwiartki zębów. Jest to bardzo wygodne, a dodatkowo zyskujesz pewność, że zęby będą dokładnie wyczyszczone z każdej strony.

Końcówkę szczoteczki należy wymieniać regularnie, zgodnie z zaleceniami stomatologów, co trzy miesiące. Nie musisz jednak o tym sam pamiętać. O tej konieczności poinformuje cię kontrolka migająca na niebiesko. I tu znowu kolejna niespodzianka. Można bowiem zaoszczędzić na konieczności zakupu wymiennych końcówek. Decydując się na jeden z dwóch modeli Nandme marki Xiaomi dostajesz 12 końcówek, które pozwalają na 3 lata korzystania ze szczoteczki, bez konieczności dokupowania nowych.

Szczoteczka soniczna Nandme NX 7000

Szczoteczka Nandme NX7000 wyposażona jest aż w 15 trybów szczotkowania. Każdy z tych trybów cechuje się inną częstotliwością wibracji. Istnieje więc jest na prawdę dużo możliwości, by znaleźć taki program, który umyje nawet szczególnie wrażliwe zęby czy dziąsła. Warto wiedzieć, że akcesorium to posiada klasę wodoodporności IXP7. Dzięki temu szczoteczki można używać nawet podczas brania kąpieli pod prysznicem. Dodatkowo powłoka antypoślizgowa zwiększa komfort trzymania szczoteczki w mokrej dłoni.

Ponadto wygodę użytkowania szczoteczki Nandme NX7000 marki Xiaomi zwiększa aż roczna żywotność baterii. Oznacza to, że wystarczy ładować szczoteczkę tylko jeden raz w roku! Jest to bardzo praktyczne, zwłaszcza jeśli często wyjeżdżasz. Odpada wówczas konieczność pamiętania o wożeniu ze sobą ładowarki.

Ten model szczoteczki w dniach trwania promocji od 21 sierpnia do 27 sierpnia 2023 r. dostępny będzie już za 65,96 zł. Decydując się na zakup dwóch Nandme NX7000 można je będzie nabyć za kwotę 119,55 zł. Warto wiedzieć, że szczoteczka ta sprzedawana jest w regularnej cenie 197,96 zł. Oszczędność jest więc znacząca i warto rozważyć jej zakup.

Szczoteczka soniczna NX8000

Elektryczna szczoteczka NX8000 wyposażona została w inteligentną funkcję wykrywania nacisku, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Jeżeli zauważysz pulsujące żółte światełko zmniejsz nacisk dłoni na szczoteczkę, oznacza ono bowiem, że używasz zbyt dużej siły. Jest to szczególnie istotne u tych osób, które mają bardzo wrażliwe zęby i dziąsła.

Szczoteczka ta w pełni naładowana pracuje przez 200 dni. Jest to bardzo wygodne, ponieważ ponowna konieczność ładowania pojawi się po upływie ponad pół roku. Nandme NX8000 posiada 5 trybów szczotkowania: Sensitive, Clean, Bright, Polish i Massage, spośród których można wybrać ten, który będzie najlepiej dostosowany do naszych potrzeb. Do każdego z tych programów można dobrać indywidualnie poziom intensywności: Gentle, Medium lub Strong.

Soniczna szczoteczka NX8000 w dniach trwania promocji dostępna będzie już za 82,46 zł, przy zakupie dwóch wydasz kwotę 152,55 zł. Dodam tylko, że standardowa cena jednej szczoteczki wynosi 220,82 zł.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.