Sprzęty do podlewania i nawadniania w promocji w Lidlu

Gorące lato to jest to za czym tęsknimy cały rok. Aby zieleń w ogrodzie dobrze się prezentowała, a warzywa dawały obfite plony, potrzebujemy sprzętów do podlewania i nawadniania.

Kiedy upał i żar leje się z nieba z troską patrzymy na nasze rabaty kwiatowe, warzywniki i wreszcie samą trawę w ogrodzie. Wiadomo, już od początku wiosny pracowaliśmy na to, by ogród dobrze wyglądał. Aby więc tej pracy nie zmarnować, robimy przegląd pomp do wody, zraszaczy i innych akcesoriów, które ułatwią i usprawnią nam utrzymanie pięknej zieleni w ogrodzie. Warto zaznaczyć, że sprzęty do podlewania i nawadniania są właśnie w promocji w sklepie Lidl, gdzie można je kupić 20 %, 30 % a nawet 40 % taniej.

Aktualnie w sklepie internetowym Lidl można kupić w wyprzedażowych cenach wiele sprzętów marki Parkside i Parkside Performance przeznaczonych do podlewania i nawadniania. Można wyszukać na przykład kilka różnych modeli pomp, które pobierają wodę do podlewania z beczki. Przeznaczone są one do wody czystej lub nieznacznie zabrudzonej. Posiadając pompę konieczny będzie wąż ogrodowy, którym można będzie podlewać kwiaty czy trawę, albo wąż do nawadniania kropelkowego. Niezbędne zapewne okażą się także zraszacze czy opryskiwacze.

Zastanawiasz się, czy narzędzia marki Parkside są warte uwagi, a zainwestowane w ten sposób pieniądze zwrócą się? Zachęcamy do lektury naszej opinii.

Pompa do beczki na deszczówkę PRP 400 B1 Parkside

Pompa PRP 400 B1 przeznaczona jest do pobierania deszczówki z beczki. Posiada silnik o mocy 400 W i wytwarza ciśnienie 1,3 bar. Tłoczy wodę z maksymalną wydajnością 4000 l/h. Pompę można zanurzać na głębokość do 7 metrów. Po wyczerpaniu się wody z beczki wyłącznik pływakowy automatycznie wyłączy urządzenie. Można łączyć ze standardowymi wężami ogrodowymi.

Pompa do beczki na deszczówkę PRP 400 B1 Parkside
 • wysokość wody resztkowej: min. 5 mm
 • temperatura wody: maks. 35 °C
 • materiał: tworzywo sztuczne, stal
 • wymiary: 15 x 18,5 x 115,5 cm
 • waga: 3,83 kg

Cena: 279,00 zł Cena: 195,30 zł Przejdź do sklepu

Pompa do zbiornika na deszczówkę PPRP 550 A1 Parkside Performance

Pompa PPRP 550 A1 wyposażona jest w silnik o mocy 550 W i generuje ciśnienie do 2 bar. Urządzenie służy do pobierania wody ze zbiornika na deszczówkę. Uruchamia się po włączeniu na przykład zraszacza ogrodowego i tłoczy wodę z głębokości 7 metrów z maksymalną wydajnością 5000 l/h. Warto zwrócić uwagę, że parametry te umożliwiają pompowanie wody na dużym obszarze z różnicą wysokości do 20 m. Do PPRP 550 A1 można podłączyć wąż ogrodowy z tradycyjnym systemem Parkside Click. Pompa posiada teleskopową rurę, która daje możliwość dostosowania do głębokości beczki – regulacja do 21 cm.

Pompa do zbiornika na deszczówkę PPRP 550 A1 Parkside Performance
 • temperatura wody 35°C
 • stopień ochrony IPX8
 • wymiary: stal szlachetna, tworzywo sztuczne, włókno szklane, guma, ceramika, stal
 • wymiary z rurą: 92,4 x 35,3 x 15,8 cm
 • waga: 5,9 kg

Cena: 439,00 zł Cena: 307,30 zł Przejdź do sklepu

Zraszacz wahadłowy lub zraszacz wielofunkcyjny Parkside

Zraszacze przeznaczone są do nawadniania trawników, rabat kwiatowych czy ogródków warzywnych. Łączą się z wężami 13 mm / ½”. Wyposażone są w filtr drobnosiatkowy. Zraszacz wielofunkcyjny posiada 9 trybów zraszania, dzięki czemu z łatwością dostosujemy podlewanie do potrzeb danego fragmentu ogrodu. Nawadniana powierzchnia obejmuje obszar od 1,3 m² do 63,6 m². Zraszacz wahadłowy posiada aluminiową dyszę z 18 otworami. Ramię to wychyla się w obie strony do 90°. Swoją pracą obejmuje powierzchnię 9 m² do 163 m².

Zraszacz wahadłowy lub zraszacz wielofunkcyjny Parkside

Cena: 59,90 zł Cena: 41,93 zł Przejdź do sklepu

Wąż ogrodowy Flexi Parkside

Wąż ogrodowy Flexi wyposażony jest w końcówkę umożliwiającą podlewanie. Posiada ona płynną regulację wypływającej wody, od mgiełki do mocnego strumienia. Wąż Flexi jest lekki, rozciągliwy i odporny na załamania. Łączy się z innymi wężami ogrodowymi przez system Parkside Click. W zestawie: urządzenie regulacyjne, 2 adaptery złącza wtykowego, reduktor (wraz z połączeniem kranu) oraz worek do przechowywania.

Wąż ogrodowy Flexi Parkside
 • ciśnienie robocze: 6 barów
 • materiał: tworzywo sztuczne, lateks, DITAF-Mash
 • wymiary węża napełnionego: 15 m / pustego: 5 m
 • waga: 866 g

Cena: 84,90 zł Cena: 67,92 zł Przejdź do sklepu

Naścienny bęben do węża Parkside

Naścienny bęben do węża przeznaczony jest do przechowywania węża ogrodowego o długości do 20 m. Można przenosić go za uchwyt i przestawiać w dogodne miejsce w ogrodzie. Jednak praktycznym rozwiązaniem jest to, że można zamontować go na ścianie. Warto wiedzieć, że w zestawie znajdują się akcesoria niezbędne do montażu bębna na ścianie. Rozkładana korba ręczna umożliwia zwijanie. Końcówka węża posiada złącze 13 mm (½ cala) i można go łączyć z innymi za pomocą systemu Click.

Naścienny bęben do węża Parkside
 • materiał: tworzywo sztuczne, aluminium
 • wymiary: 35 x 31 x 35 cm
 • waga: 1,524 kg

Cena: 119,00 zł Cena: 83,30 zł Przejdź do sklepu

Wąż do nawadniania Parkside

Wąż do nawadniania o długości 20 m, 13 mm (½”) przeznaczony jest do nawadniania rabat kwiatowych lub ogródków warzywnych. Jest odporny na warunki atmosferyczne, między innymi na temperaturę do +50 °C. System trzech kanałów umożliwia rozprowadzanie wody wzdłuż całej długości. Można łączyć go z innymi wężami ogrodowymi 13 mm (½”). W zestawie: szybkozłączka oraz końcówka.

Wąż do nawadniania Parkside
 • ciśnienie robocze: min. 2 bar do max. 4 bar
 • system połączeń: 13 mm (½”)
 • materiał: tworzywo sztuczne
 • wymiary: 20 m (dł.)

Cena: 59,90 zł Cena: 41,93 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj także jakie inne sprzęty do ogrodu warto kupić w promocyjnej cenie w Lidlu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!