poniedziałek, 20 maja

Pociąg do Hogwartu odjeżdża już za kilka dni. Młodzi czarodzieje zaczynają nowy rok szkolny, tak więc przyszedł moment na wyposażenie się w niezbędne akcesoria. Zamiast jechać na Pokątną, łatwiej zajrzeć do internetu. Oto nasze tegoroczne propozycje

Magiczny zeszyt

Cena: 109,99 złotych Zobacz produkt

Nie wszytko co chcemy zapisać, powinny ujrzeć oczy Mugoli! Dzięki temu zeszytowi i niewidzialnemu długopisowi wasze zapiski zostaną skutecznie utajnione.

Szata z Hogwartu

Cena: 50,22 złote Zobacz produkt

Za chwilę jesień, a później mroźna zima. Szata ulubionego domu sprawi, że poranne śniadania będą przyjemniejsze dla młodych adeptów sztuki magicznej. Można przypuszczać, że wieczorem peleryna wzmocni czar przyswajania nowej wiedzy.

Kałamarz z długopisem w kształcie pióra

Cena: 84,30 złote Zobacz produkt

Każdy adept magii potrzebuje zestawu do sporządzania notatek. Oryginalny kałamarz z piórem na pewno ucieszy i zachęci do odrabiania lekcji.

Puzzle 3D w formie przybornika

Cena: 25,99 złotych Zobacz produkt

Lubicie puzzle? Kto nie lubi?! Te po złożeniu pełnią dodatkową funkcję. Młodzi magowie będą mieli gdzie odkładać swoją różdżkę, długopisy czy zaczarowane nożyczki.

Świecący klips ze zniczem

Cena: 75,95 złotych Zobacz produkt

Jesteś typem czarodzieja, który przyodziewa pelerynę niewidkę, aby nocami czytać tajne księgi? Z pomocą przylatuje złoty znicz. Dzięki elastycznej sprężynce mamy pewnośc, że nie odleci za daleko.

Lampka stołowa znicz

Cena: 98,37 złotych Zobacz produkt

Tym razem, aby znicz nie uciekł, zamknięto go pod kopułą. Dzięki temu doda magicznego blasku przy wieczornej nauce.

Krypta Gringotta zabezpieczy kieszonkowe

Cena: 152,84 złotych Zobacz produkt

Nowy rok szkolny, a więc i kieszonkowe. Jeżeli młody czarodziej chce uzbierać na nowego Nimbusa 2000, to będzie musiał nauczyć się oszczędzać. Aby było to w pełni bezpieczne, najlepiej schować oszczędności do skrytki 687.

Plecak idealny na krótkie i długie podróże

Cena: 155,67 złotych Zobacz produkt

Nie można zacząć nowego roku szkolnego bez właściwego plecaka. Jest taki sklep online (zapewne sprzedawcy z Pokątnej), w którym można kupić plecak, torbę lub tornister, idealny do ilości Waszych zwojów i eliksirów.

Organizer i zestaw papierniczy

Cena: 69,00 złotych Zobacz produkt

Niezbędnik każdego czarodzieja niezależnie od wieku. Aby mógł zapisywać wszystkie formuły, sklejać podarte, tajne wiadomości i zaznaczać najważniejsze zaklęcia w księgach.

Kubek z Harrego Pottera – który wybierasz?

Cena: 55,06 złotych Zobacz produkt

Cena: 84,25 złotych Zobacz produkt

Niezależnie czy to magiczna niebieska herbata, czy piwo kremowe, z takiego kubka będzie smakowało najlepiej. To cudowny dodatek dla każdego fana Harry’ego Pottera.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.