Szukasz hulajnogi na dojazdy do pracy, ale chcesz też korzystać z niej podczas weekendowych wycieczek? Nie musisz już szukać – mam model idealny dla ciebie. Oto, co potrafi hulajnoga Ruptor R3.

Hulajnoga elektryczna do jazdy po mieście i na wycieczki za miasto? Oto Ruptor R3, który nada się doskonale. Co dokładnie potrafi i czym się wyróżnia na tle innych jednośladów na prąd?

Ruptor R3 – czy warto?

Przede wszystkim, Ruptor R3 wygląda niebanalnie i na pewno przykuje uwagę przechodniów. Jednak wygląd nie jest najważniejszy. Liczy się wnętrze, a to jest w hulajnodze Ruptor R3 równie dopracowane. Hulajnoga ta ma bowiem silnik o mocy aż 800 W. Nawet bardziej strome wzniesienia i przeszkody nie są dla niej problemem.

Ruptor R3 – hulajnoga nie tylko do miasta. Co jeszcze potrafi ten pojazd?

Zastosowany w Ruptor R3 wyświetlacz jest czytelny – z łatwością odczytasz potrzebne parametry, jak prędkość czy poziom naładowania baterii. Za jego pośrednictwem możesz też zablokować pojazd na czas postoju. Do dyspozycji użytkownika jest bardzo ciekawy tryb „pieszy”. Stworzono go z myślą o bezpiecznym poruszaniu się wśród pieszych użytkowników drogi. Po włączeniu tego trybu, Ruptor R3 utrzymuje prędkość między 1 a 5 km/h.

Hulajnoga Ruptor R3 ma też nową baterię o pojemności aż 20 Ah. Dzięki temu możesz pokonać na niej nawet długie trasy – do nawet 75 km – bez potrzeby dodatkowego ładowania. Zadbano też o solidne hamulce tarczowe, które zapewniają bezpieczeństwo i kontrolę nad pojazdem. Atutem tego pojazdu są też grube, masywne opony, które pomagają utrzymać przyczepność i kontrolę nad hulajnogą. Ruptor R3 ma nośność na poziomie aż 150 kg. Zabierze więc nie tylko ciebie, ale i twój bagaż. Producent zadbał też o solidną konstrukcję, która nie boi się żadnych wyzwań. A wisienką na torcie jest dobrze zaprojektowane oświetlenie i kierunkowskazy – podróż na takiej hulajnodze będzie więc bezpieczna niezależnie od pory dnia i oświetlenia (za miastem bywa z tym problem).

Gdzie najlepiej kupić hulajnogę elektryczną Ruptor R3? Zerknij np. na ofertę tego sklepu.