QwerkyWriter – maszyna do pisania na… tablecie

QwerkyWriter to niesamowita stacja dokująca dla tabletów i smartfonów. Swoim wyglądem przypomina klasyczną maszynę do pisania, jednak jej możliwości są bardziej zaawansowane.

QWERKYWRITER (2)

Pierwszą różnicą od klasycznych poprzedniczek, jest układ klawiszy. Klawiatura idealnie odwzorowuje klasyczny układ, znany z komputerów. Obok klawiatury QWERTY, znajdziemy więc wszystkie znajome przyciski funkcyjne. Urządzenie wykorzystuje przełączniki mechaniczne, znane z klawiatur skierowanych do graczy. Ich użytkowanie jest bardziej naturalne i dobrze nawiązuje do odczuć płynących z pisania na maszynie.

QWERKYWRITER (1)

Dźwignia cofania może otrzymać dowolnie zaprogramowaną funkcję, standardowo służy jako przycisk ENTER. Jej możliwości możemy wykorzystać do pisania wiadomości i notatek na urządzeniach mobilnych. Producent zapewnia, że rozwiązanie doskonale sprawdzi się również w przypadku pracy na komputerze stacjonarnym. Aluminiowa konstrukcja może służyć jako stacja dokująca dla tabletów o rozmiarze nieprzekraczającym 10 cali. Producent wycenił ten niezwykły gadżet na 349 dolarów.

QWERKYWRITER (1)