poniedziałek, 27 maja

Podczas ostatnich upałów, dobra zabawa na dworze wymaga odpowiedniego chłodzenia. Dla niektórych wystarczy rzeka, inni wolą chłodzić się od środka za pomocą napojów i piwa. Jako że ciepłe piwo nie nadaje się do niczego, warto sięgnąć po gadżet, który w ciągu kilku minut odpowiednio schłodzi bursztynowy trunek. Właśnie takim urządzeniem jest Probot Chiller czyli wyjątkowo szybka lodówka imprezowa.

System wykorzystuje doskonałe przewodnictwo cieplne wody. Wystarczy umieścić napój wewnątrz Probot Chiller, a następnie dosypać garść lodu. Urządzenie szybko wymiesza wodę i sprawi, że umieszczone w niej napoje schłodzą się w ciągu 5 minut. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i pokrywce, system sprawdzi się również poza domem.

Kiedy impreza rozciągnie się do późnej nocy, wewnętrzne podświetlenie LED, pozwoli zawsze sięgnąć po odpowiedni napój. Fani mądrości filmowego Nikosia Dyzmy, również będą zachwyceni, ponieważ dzięki Probot Chiller wódka również nigdy nie będzie ciepła. Alkohole w dużych butelkach schładzane są w ciągu 10 minut.

Dodatkowo dwa zewnętrzne gniazda USB pozwolą na wykorzystanie lodówki w roli Power Banku dla urządzeń mobilnych.

Pierwszych 50 osób, które wesprą kampanię Probot Chiller na portalu crowdfundingowym kickstarter.com, mogą liczyć na własną lodówkę w cenie 165 dolarów. Nielimitowana wersja z wysyłką do dowolnego miejsca na świecie kosztuje 185 dolarów. Trudno powiedzieć czy kampania zakończy się sukcesem, na 17 dni przed końcem, autorzy zebrali nieco ponad 10% kwoty gwarantującej uruchomienie produkcji.

 

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.