Wiadomo, pracy w domu nie ubywa. Ale możemy ją sobie sprytnie ułatwić. Co powiesz na taki odkurzacz, który może też umyć podłogę?

odkurzacz pionowy

Odkurzacze pionowe stają się urządzeniami coraz bardziej wielofunkcyjnymi. To już nie tylko sprzęt do usuwania zabrudzeń z podłogi. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań technologicznych mogą także umyć podłogę, wysprzątać samochód czy usunąć sierść zwierząt z kanapy. Poszukujesz takiego wielofunkcyjnego urządzenia? Mopujący odkurzacz Samsung Jet 90 premium VS20R9048T3/GE można kupić aktualnie w atrakcyjnej cenie w sklepie RTV Euro AGD. Promocja obowiązuje do 27 kwietnia 2023 r. Aby skorzystać z rabatu należy podać kod 200RAB423.

Sprawdź, co pisaliśmy o odkurzaczu pionowym marki Philips.

Odkurzacz Samsung Jet 90 premium VS20R9048T3/GE – mopujący

Pionowy odkurzacz zasilany jest wydajnym akumulatorem litowo-jonowym, dzięki któremu, możesz sprzątać do 60 minut. Jeśli potrzebna jest dłuższa praca, można użyć drugiej baterii, załączonej do zestawu. Istnieje możliwość regulowania siły ssania na wyświetlaczu zamontowanym na rączce. Odkurzacz Samsung Jet służy do sprzątania podłóg na sucho i na mokro. Wystarczy tylko użyć szczotki Spinning Sweeper, która jest końcówką mopującą. Łatwo możesz też odmontować rurę ssącą, by móc używać go jako urządzenie ręczne. Wówczas, używając różnych końcówek łatwo usuniesz na przykład pajęczyny spod sufitu lub dotrzesz w każdy trudno dostępny zakamarek. Odkurzacz wyposażony jest w antyalergiczny filtr HEPA, co gwarantuje, że powietrze wydostające się z urządzenia jest wolne od alergenów i innych zanieczyszczeń.

Odkurzacz Samsung Jet 90 premium VS20R9048T3/GE - mopujący

W zestawie: elastyczna końcówka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka Soft Action Brush, końcówka do polerowania, moduł na akcesoria, rura teleskopowa, stacja dokująca i wymienna bateria.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Mopowanie podłogi, Regulacja mocy ssania, Wskaźnik naładowania baterii, Sterowanie w rączce, Wyświetlacz, Możliwość ładowania dwóch baterii jednocześnie, Przycisk oszczędzający akumulator
  • Poziom hałasu: 86 dB
  • Czas pracy: 6 min – 60 min
  • Czas ładowania: 3,5 godziny
  • Liczba trybów pracy: 3 (max, mid, normal)
  • Pojemność pojemnika: 0,8 litra
  • Wymiary: 21,5 x 25 x 113,6 cm
  • Waga: 2,8 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2499,00 zł Cena: 2299,00 zł Przejdź do sklepu