Lubisz degustować kawę powoli, przez cały dzień? Ekspres przelewowy zaspokoi Twoje potrzeby.

kawa, kawa z dzbanka

Kawa w ekspresie przelewowym parzona jest w sposób grawitacyjny. Oznacza to, że gorąca woda spływa przez zmielone ziarna zabierając z nich to, za co najbardziej cenimy w małej czarnej. Spływający napar do dzbanka jest przejrzysty i klarowny. Cenisz sobie taką kawę? Aktualnie można kupić w sklepie RTV Euro AGD ekspres Melitta Aroma Signature 10007-01 w atrakcyjnej cenie. Abu skorzystać z rabatu wystarczy podać kod 50RAB423. Promocja trwa do 27 kwietnia 2023 r.

Szukasz najlepszego modelu ekspresu przelewowego dla siebie? Sprawdź, co pisaliśmy o tych urządzeniach.

Ekspres Melitta Aroma Signature 10007-01

Obsługa urządzenia jest przyjemna. Przelewowy ekspres Melitta posiada podświetlany diodami LED pojemnik na wodę. Lampki są włączone tylko wtedy, kiedy woda znajduje się w zbiorniku. Ułatwia to wlanie odpowiedniej porcji wody do przygotowania naparu. Po uzupełnieniu wody należy wsypać odpowiednią porcję kawy do papierowego filtra i włączyć przycisk uruchamiający. Można zaparzyć jedną porcję napoju lub więcej. Wówczas istnieje możliwość ustawienia czasu podgrzewania płytki grzejnej (30 min, 60 min lub 90 min). Warto zaznaczyć, że producent obejmuje ten produkt, aż pięcioletnim okresem gwarancyjnym.

Ekspres Melitta Aroma Signature 10007-01

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Blokada kapania, Automatyczne wyłączenie, Wskaźnik poziomu wody, Płytka grzejna, Sygnalizacja o potrzebie przeprowadzenia odkamieniania
  • Gwarancja: 60 miesięcy

Cena: 529,00 zł Cena: 479,00 zł Przejdź do sklepu