poniedziałek, 27 maja

Wiadomo, że o zęby trzeba dbać, aby nasz uśmiech długo świecił pełnym blaskiem. Sprawdź, co wyróżnia szczoteczkę Seysso.

Zdrowe zęby są powodem do radosnego uśmiechu. Mówię poważnie. Każdy, kto siedział na fotelu dentystycznym wie, że lepiej samemu zadbać o nie, aniżeli zrobi to za nas, najlepszy nawet stomatolog. Dzięki zębom możemy gryźć i połykać, wyraźnie mówić i przede wszystkim pięknie wyglądać. Niestety zły stan uzębienia pociąga za sobą poważne konsekwencje zdrowotne, których lepiej unikać. Do tego celu najlepiej użyć szczoteczki najnowszej generacji.

Seysso Silver Professional – szczoteczka soniczna z etui i funkcją dezynfekcji końcówek

Seysso Silver Professional posiada trzy tryby pracy (Soft, Clean i Whitening), dzięki temu każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie program. Regularne jej używanie – dwa razy dziennie – daje gwarancję usunięcia przebarwień, osadów i kamienia nazębnego. Szczoteczka wyposażona jest w timer, który co 30 sekund daje znać, aby zmienić czyszczoną aktualnie ćwiartkę zębów. Warto wiedzieć, że włókna szczoteczki pokryte są jonami srebra, dzięki czemu na ich powierzchni nie rozwijają się bakterie. Dodatkowo do zestawu dołączono etui podróżne, w którym zainstalowana jest lampa UV-C. Dezynfekowanie jej światłem (wbudowany program 7 minut) daje nam nam pewność, że szczoteczka jest higienicznie czysta, ponieważ promienie lampy usuwają wszelkie drobnoustroje. Urządzenie działa dzięki mocnemu akumulatorowi, który raz w pełni naładowany daje nam możliwość szczotkowania nawet do 6 tygodni.

W zestawie: szczoteczka w kolorze srebrnym, dwie wymienne końcówki z jonami srebra, etui podróżne z funkcją ładowania i dezynfekcji końcówek światłem UV, kabel micro USB do etui, ładowarka z miejscem na dwie końcówki.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Sygnalizator czasu mycia, Wskaźnik naładowania, Timer, Podświetlenie wybranego programu pracy
  • Ruchy soniczne: 62 000 – 96 000 ruchów/minutę
  • Tryby pracy: delikatne, codzienne, wybielanie
  • Trwałość końcówki: 3 miesiące
  • Czas pracy po pełnym naładowaniu – do 42 dni
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 449 zł

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.