poniedziałek, 27 maja

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w soniczną szczoteczkę? Sprawdź, co wiemy na ten temat i sam się przekonaj.

Philips Sonicare 9900 Prestige

Każdy z nas powinien szczotkować zęby, co najmniej dwa razy dziennie. Jak z tym u nas jest, musimy sobie sami odpowiedzieć. Dlatego warto zastanowić się, czy nie warto zainwestować w taką szczoteczkę, która absolutnie dokładnie wymiecie wszelkie osady i resztki jedzenia spomiędzy naszych zębów. Poszukujesz właśnie takiej szczoteczki sonicznej? Aktualnie Philips Sonicare Prestige 9900 HX9992/11 można kupić taniej o 100 zł w sklepie RTV Euro AGD. Promocja obowiązuje do 27 kwietnia 2023 r. Aby skorzystać z rabatu wystarczy podać kod 100RAB423.

Szukasz i porównujesz szczoteczki, aby wybrać najlepszą dla siebie? Sprawdź tę soniczną Seysso.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Prestige 9900 HX9992/11

Szczoteczka soniczna Philips wyposażona jest w czujnik siły nacisku, dzięki czemu masz kontrolę, jeśli Twoje zęby lub dziąsła wymagają delikatnej pielęgnacji. Dodatkowo szczoteczka posiada pięć trybów pracy. Zasilana jest na akumulator, który pobiera energię ze stacji ładującej. Na jednym ładowaniu bateria wytrzymuje do 2 tygodni. Pobierając aplikację Philips Sonicare możesz dowiedzieć się jak długo myłeś poszczególne fragmenty uzębienia, wybrać tryb pracy lub otrzymać szczegółowy instruktaż szczotkowania.

W zestawie: końcówka A3 All-in-One, etui podróżne do ładowania, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB, karta gwarancyjna i stacja ładująca.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Czujnik siły nacisku, Sygnalizator czasu mycia, Bluetooth, Technologia SenseIQ, Timer
  • Tryby pracy: codzienny, delikatny, głębokie czyszczenie, pielęgnacja dziąseł, wybielanie
  • Ruchy soniczne: 62000 ruchów/min
  • Wymiary opakowania: 26,1 x 17,2 x 7,6 cm
  • Waga z opakowaniem: 0,65 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1299,00 zł Cena: 1199,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.