niedziela, 23 czerwca

Xiaomi Nandme NX 7000 Sonic Electric Toothbrush to ostateczne rozwiązanie w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Szczoteczka renomowanego producenta oferuje 41 000 wibracji na minutę, dzięki czemu twoje zęby będą zdrowsze i bielsze. Teraz możesz zaoszczędzić 50% kupując ją na AliExpress.

Ile pracy na jednym naładowaniu?

Jednym z najbardziej ekscytujących wyróżników NX7000 jest jej bateria, która utrzymuje swoje naładowanie przez 365 dni. Sprawne uzupełnianie akumulatora jest możliwe dzięki gniazdu USB-C. Szczoteczka używa delikatnych wibracji sonicznych do usuwania resztek jedzenia. Generowane przez nią 41 000 ruchów na minutę skutecznie miesza pastę do zębów z wodą, tworząc drobną, bogatą pianę, która czyści całą jamę ustną, w tym trudno dostępne miejsca.

Technologia, która odpowiada za efektywność

NX 7000 Sonic Electric Toothbrush oferuje 15 trybów mycia, aby sprostać różnym cechom jamy ustnej użytkowników. Osoby żyjące w biegu docenią inteligentny timer 2-minutowy z 30-sekundowymi interwałami na zmianę miejsca szczotkowania.

Trzy lata bez zmartwień – na czym polega promocja?

Sklep odpowiedzialny za wypatrzoną przez nas promocję dostarcza szczoteczkę oraz 12 indywidualnych końcówek zalecanych do wymiany co 3 miesiące. Oznacza to 3 lata szczotkowania, bez zmartwień. Oprócz tego szczoteczka jest objęta 3-letnią gwarancją w ramach usługi „wymiana za film”. Oznacza to, że przesyłając producentowi film dokumentujący nieprawidłowe działanie szczoteczki, możemy uzyskać nowe urządzenie bez dodatkowych opłat i procedur.

Kupując szczoteczkę w znalezionej przez nas promocji, możesz ją otrzymać już za 28,99 dolara, a więc 50% taniej niż normalnie. Korzystając z kodu NX7000P455 otrzymasz dodatkowe 5 dolarów rabatu. Warto się pospieszyć.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.