Soniczna szczoteczka do zębów – nowość od Seysso

Wiadomo, że o zęby trzeba dbać, aby nasz uśmiech długo świecił pełnym blaskiem. Sprawdź, co wyróżnia szczoteczkę Seysso.

Seysso Silver Professional - szczoteczka soniczna

Zdrowe zęby są powodem do radosnego uśmiechu. Mówię poważnie. Każdy, kto siedział na fotelu dentystycznym wie, że lepiej samemu zadbać o nie, aniżeli zrobi to za nas, najlepszy nawet stomatolog. Dzięki zębom możemy gryźć i połykać, wyraźnie mówić i przede wszystkim pięknie wyglądać. Niestety zły stan uzębienia pociąga za sobą poważne konsekwencje zdrowotne, których lepiej unikać. Do tego celu najlepiej użyć szczoteczki najnowszej generacji.

Seysso Silver Professional – szczoteczka soniczna z etui i funkcją dezynfekcji końcówek

Seysso Silver Professional posiada trzy tryby pracy (Soft, Clean i Whitening), dzięki temu każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie program. Regularne jej używanie – dwa razy dziennie – daje gwarancję usunięcia przebarwień, osadów i kamienia nazębnego. Szczoteczka wyposażona jest w timer, który co 30 sekund daje znać, aby zmienić czyszczoną aktualnie ćwiartkę zębów. Warto wiedzieć, że włókna szczoteczki pokryte są jonami srebra, dzięki czemu na ich powierzchni nie rozwijają się bakterie. Dodatkowo do zestawu dołączono etui podróżne, w którym zainstalowana jest lampa UV-C. Dezynfekowanie jej światłem (wbudowany program 7 minut) daje nam nam pewność, że szczoteczka jest higienicznie czysta, ponieważ promienie lampy usuwają wszelkie drobnoustroje. Urządzenie działa dzięki mocnemu akumulatorowi, który raz w pełni naładowany daje nam możliwość szczotkowania nawet do 6 tygodni.

W zestawie: szczoteczka w kolorze srebrnym, dwie wymienne końcówki z jonami srebra, etui podróżne z funkcją ładowania i dezynfekcji końcówek światłem UV, kabel micro USB do etui, ładowarka z miejscem na dwie końcówki.

Seysso Silver Professional - szczoteczka soniczna

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Sygnalizator czasu mycia, Wskaźnik naładowania, Timer, Podświetlenie wybranego programu pracy
  • Ruchy soniczne: 62 000 – 96 000 ruchów/minutę
  • Tryby pracy: delikatne, codzienne, wybielanie
  • Trwałość końcówki: 3 miesiące
  • Czas pracy po pełnym naładowaniu – do 42 dni
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 449 zł