Portugalski projektant Pedro Gomes, zaprezentował na łamach portalu behance, swój najnowszy projekt opracowany dla marki Unity. Mowa o multi-funkcyjnej stacji dokującej dla Apple Watch. Co ciekawe, urządzenie już niebawem ma pojawić się na portalu crowdfundingowym kickstarter.com.

Pocket (2)

Oprócz oczywistych funkcji dokowania i ładowania, system otrzymał szereg udogodnień dla podróżujących. Zamknięta konstrukcja sprawia, że podczas podróży Apple Watch może być bezpiecznie transportowany i ładowany.

Pocket (1)

Podstawa stacji dokującej zawiera akumulator o pojemności 4200 mAh. Pozwoli on na 8-krotne naładowanie smartwatcha, bez konieczności podłączania całości do prądu. Co ciekawe, akumulator jest odłączany, a dzięki obecności gniazda lightning, może pełnić rolę klasycznego Power Banku.

Pocket (4)

Górna część obudowy, otrzymała wyprofilowany otwór, pozwalający jej pełnić rolę stacji dokującej dla smartfona. Korzystając z kabla i wyjścia lightning w głównym module Pocket, możliwe jest jednoczesne ładowanie smartfona i smartwatcha.

Pocket (3)

Niestety wciąż nie znamy daty premiery oraz ceny urządzenia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *