Niedawno mieliśmy okazję testować odkurzacz Rapido ZB6106 od firmy Electrolux. Dość długo zastanawialiśmy się, czy przyznać mu wyróżnienie design. Ostatecznie uznaliśmy, że ciekawej stylistyce brakuje ostatniego szlifu. Jednakże wygląda na to, że producent postanowił nie tylko wykonać ostatni szlif, lecz uzupełnić jeden z modeli o 20 000 szlifowanych kamieni Swarovskiego.

ergorapido ZB3015SW

Electrolux chcąc uczcić ponad 10-letnią obecność Ergo Rapido na rynku, więcej niż 10 milionów sprzedanych egzemplarzy i premierę trzeciej generacji modelu, zaprezentował limitowaną edycję tego popularnego odkurzacza.

ergorapido ZB3015SW

Limitowana edycja została stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników, ceniących funkcjonalność oraz elegancję. Sam Christian Dior docenił wyjątkowość kryształów Swarovskiego i jako pierwszy z wielu projektantów mody wykorzystywał je, by kreować swoje najbardziej znane i zachwycające projekty.

ergorapido ZB3015SW

Ergorapido z kryształami Swarovskiego jest doskonałym elementem domowych uroczystości, szczególnie w świątecznym i noworocznym okresie. Ze względu na swój design, dopracowane, mieniące się detale, może być z dumą prezentowany przybyłym gościom. Pomoże też szybko i skutecznie uporać się z małym bałaganem, który niejednokrotnie towarzyszy dobrym zabawom – mówi Terezia Prazska, Manager Bezprzewodowych Odkurzaczy EMEA.

ergorapido ZB3015SW

Limitowana edycja 10 000 odkurzaczy Ergorapido z kryształami Swarovskiego będzie dostępna w sklepach w drugiej połowie października.

Sugerowana cena to 1199 złotych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *