Poszukujesz urządzenia, które jednocześnie nawilży powietrze, a dodatkowo może być aromatyzerem? Wyszukaliśmy elegancko wyglądające urządzenie.

oczyszczacz powietrza, nawilżacz

Nawilżacz zwiększa wilgotność powietrza. Prawidłowa wartość powinna wynosić od 40% do 60%. Kiedy w mieszkaniu powietrze jest nadmiernie przesuszone możemy odczuwać podrażnienie skóry i błon śluzowych, oczu oraz mieć trudności z oddychaniem. Dodatkową zaletą aromatyzera Cecotec Pure Aroma 300 Yang 5282 jest możliwość dodania do wody kilku kropli olejku. Dzięki temu możemy wpłynąć na swoje dobre samopoczucie i obniżyć poziom stresu. Szukasz takiego urządzenia? Aktualnie w sklepie Media Expert można kupić w promocyjnej cenie aromatyzer taniej o ponad 20 zł.

Chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji.

Aromatyzer Cecotec Pure Aroma 300 Yang 5282 

Cecotec Pure Aroma 300 Yang 5282 może być wykorzystywany jako aromatyzer lub nawilżacz. Nalej wody do pojemnika, by cieszyć się nawilżonym powietrzem w pomieszczeniu. Jeśli chcesz odprężyć się dodaj do wody kilka kropli ulubionego olejku, by móc wdychać nuty leśne, morskie lub cytrusowe. To pozwoli Ci się zrelaksować i zregenerować po męczącym dniu. Urządzenie wyposażone jest w pojemnik na wodę, którego objętość zapewnia 6 godzin ciągłej pracy. Po wyczerpaniu wody urządzenie automatycznie wyłączy się. Dodatkowym atutem jest barwne podświetlenie wokół aromatyzera (7 kolorów), więc w nocy może służyć jako lampka nocna.

Aromatyzer Cecotec Pure Aroma 300 Yang 5282 

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Aromaterapia, Nawilżacz, Lampka nocna, Timer, Automatyczne wyłączanie
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,3 l
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 15 m2
  • Poziom hałasu: 30 dB
  • Wymiary: 17 x 14 x 17 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 129,99 zł Cena: 109,00 zł Przejdź do sklepu