Mini PC ZOTAC ZBOX są coraz bardziej wydajne, oferując większe możliwości, niż kiedykolwiek wcześniej. Zarówno ZBOX BI323 jak i ZBOX CI323 nano napędzane są przez czterordzeniowy procesor Intel N3150, zapewniający wyższą efektywność energetyczną bez utraty mocy obliczeniowej. ZOTAC wprowadza także w obu modelach port USB 3.0 Type-C dla łatwiejszego ich rozszerzania.

Urządzenia oferują możliwość podłączenia do trzech wyświetlaczy. Dzięki wyjściom graficznym DisplayPort, HDMI i VGA uzyskamy dodatkową elastyczność i kompatybilność podłączeń wyświetlaczy wraz z szerszym zakres zastosowań.

ZBOX BI323 oraz ZBOX CI323 nano dostępne są także w wersji PLUS z fabrycznie zainstalowanym 4 GB pamięci i dyskiem SSD o pojemności 120 GB, zapewniającym bardziej płynne działanie systemu operacyjnego i krótszy czas ładowania aplikacji.

Tradycyjnie mini PC ZOTAC ZBOX są łatwe w rozbudowie i modyfikacji, dzięki  niewymagającemu narzędzi dostępowi do slotów pamięci SO-DIMM oraz zatoki dla 2,5″ dysku HDD / SSD.

Modele ZBOX BI323 i ZBOX CI323 nano dostępne są także z systemem Windows 10 Home, oferując szybki i pozbawiony sprzętowych kłopotów codzienny dostęp
do komputera.

 

Produkt ZBOX BI323 ZBOX CI323 nano
SKU ZBOX-BI323 ZBOX-CI323nano
Pamięć 2 sloty x DDR3L-1600 (do 8GB)
Pamięć masowa 1 zatoka x 2.5″ SATA HDD/SSD
CPU Intel N3150 quad-core 1.6 GHz (TurboBoost do 2.08 GHz)
GPU Intel HD Graphics
Wyjścia graficzne VGA, DisplayPort 1.1a, HDMI 1.4b
Czytnik kart pamięci 3-w-1 (SD/SDHC/SDXC) /
USB 3.0 Port Combo
3-w-1 (SD/SDHC/SDXC)
Ethernet 10/100/1000Mbps 2 x 10/100/1000Mbps
Wi-Fi i Bluetooth 802.11ac + Bluetooth 4.0
Porty USB 1 x USB Type-C (przód)
2 x USB 3.0 (tył)
1 x USB 2.0 (góra)
1 x USB Type-C (przód)
2 x USB 3.0 (przód, tył)
2 x USB 2.0 (tył)

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.