MyKee to jednoelementowy multitool w kształcie klucza. Właśnie nietypowa forma oraz wykonanie z tytanu, mają mu dać przewagę nad setkami podobnych produktów.

MyKee (3)

Producent przypisuje swojemu gadżetowi 18 funkcji, lecz jak łatwo się przekonać, są to pomysły nieco nad wyrost. Przykładowo ostrze, które ma doskonale sprawdzić się jako nóż do papieru, przecinak do metek, ścierak do zdrapek, otwieracz opakowań, otwieracz kartonów, obcinacz do skórek, przecinacz do tabletek, płaski śrubokręt oraz obieraczka do warzyw. Idąc tym tropem zwykły nóż kuchenny to narzędzie typu 9 in 1. Nie mniej jednak wedle zapewnień ostrze ma być niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie bezpieczne.

MyKee (1)

Kolejne jest narzędzie do podważania, którym otworzymy zarówno puszki z napojem jak i z farbą. Wyciągniemy nim również zszywki.

MyKee (2)

Uzupełnieniem ma być klucz sześciokątny w wersji 4, 6, 8 i 10 mm, otwieracz butelek oraz uchwyt do bitów 4mm.

MyKee (4)

Podstawowa wersja jest wyceniona na 25 dolarów. Autorzy kampanii crowdfundingowej na portalu kickstarter.com, bez problemu zebrali wielokrotność planowanej kwoty. Sukces kampanii ma gwarantować, że pierwsze MyKee trafią do swoich właścicieli już we wrześniu.

Osoby, które szukają miniaturowego multitoola powinien zainteresować: Pinch! Jeśli zamiast klucza wolicie spinkę do włosów, przeczytajcie o Leatherdos. Polecamy również chowany do portfela multitool Wallet Ninja.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *