ManCan – prywatny i miniaturowy Keg

Zdecydowanie najlepsze piwo, to takie serwowane prosto z „kija”. Jednak trudno się nim rozkoszować w domu. Oczywiście można kupić chociażby heineken draft keg, jednak mimo podobnej technologii, bursztynowy trunek nie smakuje tak jak powinien. ManCan to beczki ze stali nierdzewnej, które jakością mają do złudzenia przypominać pełnowymiarowe odpowiedniki. Wystarczy napełnić beczkę piwem i rozkoszować się jego świeżym smakiem przez kolejne tygodnie.

mancan (1)

Przez lata producent oferował malutkie – 2 litrowe beczki. Zeszłoroczna kampania crowdfundingowa, pomogła jednak wdrożyć do produkcji zbiorniki o dwukrotnie większej pojemności. System wykorzystuje naboje z dwutlenkiem węgla do wytworzenia ciśnienia w nalewaku. Producent opracował dwa rodzaje nalewaków – tradycyjny o stabilnej chromowanej konstrukcji oraz wężykowy wykonany z gumy.

mancan (2)

Najtańszy z dużych zestawów (wężykowy nalewak), wyceniono na 195 dolarów. Jest to jednocześnie najbardziej opłacalny zestaw. Beczkę można nabyć bezpośrednio w sklepie producenta.

mancan (1)