MAGNETIPS – kreatywne, magnetyczne pisaki

MAGNETIPS to niezwykle ciekawy pomysł, uatrakcyjnienia tradycyjnych cienkopisów. Obudowy pisaków wykonano w tym wypadku z neodymowych magnesów, dających mnóstwo radości z ich użytkowania.

magnetips (3)

magnetips (4)

Tego typu produkty, w dzisiejszym świecie są najczęściej użytkowane przez artystów i projektantów czyli osoby, które muszą stale szlifować swoją kreatywność. Nietypowa budowa cienkopisów, to możliwość budowania niezwykłych, atrakcyjnych konstrukcji. Złożone magnetips nie tylko będą estatycznie wyglądać na biurku, lecz również odzwierciedlą fantazję użytkownika.

Twórcy projektu, wskazują również na praktyczne zastosowania. Korzystając z magnetips, możemy łatwo wykorzystać je do organizowania pozostałych przyborów biurowych. Sprawdzą się również jako ozdoba, a odpowiednio połączone pozwolą na dokładne szkicowanie równoległych linii.

magnetips (6)

magnetips (5)

Co istotne magnetyczna obudowa rozwiązuje problem zgubionych skuwek. Jeśli nie chcemy gubić również całego flamastra, możemy przyczepić go do metalowych elementów torby czy notatnika. Aby zabawa była ciekawsza, producent oferuje również sprzedaż chromowanych kulek, które zwiększają możliwości konstrukcyjne pisaków.

magnetips (2)

magnetips (1)

Dostępne są dwa warianty obudowy: czarna z paskiem oraz kolorowa. Wedle zapewnień wkłady mają być łatwe w wymianie. Aby otrzymać podstawowy zestaw 20 pisaków, należy wesprzeć autorów kampanii crowdfundingowej na portalu kickstarter.com, kwotą co najmniej 24 funtów. Wysyłki zaplanowano na wrzesień 2016.