Lubisz degustować małą czarną przez cały dzień? Sprawdź, jaki ekspres wyszukaliśmy

Przelewowy ekspres dla smakoszy kawy to idealna opcja. Dodatkowo teraz możesz go mieć w atrakcyjnej cenie.

kawa, espresso

Ekspres przelewowy, to urządzenie z pomocą którego, szybko zaparzysz pełen dzbanek aromatycznej kawy. Ekspres przelewa grawitacyjnie wodę przez zmielone ziarna, z których wydobywany jest smak i aromat. Kawa spływa wprost do wygodnego pojemnika, który łatwo możesz przenieść do ogrodu lub na taras. To idealne rozwiązanie na zbliżający się sezon wiosenno – letni i towarzyszące temu spotkania ze znajomymi. Jesteś zainteresowany? Ekspres Bosch Styline TKA8A683 jest obecnie w promocyjnej cenie. Możesz go kupić 100 zł taniej w sklepie Media Expert. Niestety na stronie sklepu nie podano do kiedy trwa ta promocja.

Poszukujesz większej ilości informacji o tych ekspresach? Przeczytaj, co my wiemy na ten temat.

Ekspres Bosch Styline TKA8A683

Przelewowy ekspres Bosch posiada możliwość ustawienia timera, dzięki czemu o wyznaczonej godzinie będzie czekać na nas gorąca kawa z przelewu. Obsługa urządzenia jest prosta. Wystarczy nasypać odpowiednią porcję mielonej kawy do papierowego filtra i włączyć przycisk uruchamiający. Gorąca woda spływa przez zmielone ziarna wprost do stalowego dzbanka, który zapewnia utrzymanie stałej temperatury naparu. Dla niecierpliwie oczekujących na pierwszy łyk kawy, urządzenie wyposażono w blokadę kapania. Dzięki temu możesz napić się naparu, zanim ekspres zakończy swoją pracę.

Ekspres Bosch Styline TKA8A683

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości zaparzanej kawy, Harmonogram parzenia kawy, Timer, Wyjmowany zbiornik na wodę, Wskaźnik poziomu wody, Automatyczne wyłączanie, Blokada kapania, Automatyczny system odkamieniania
  • Naczynie: stalowy dzbanek
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,1 l
  • Wymiary: 35,5 x 26 x 25 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 599,99 zł Cena: 499,99 zł Przejdź do sklepu