Nadchodzą święta, a Ty w codziennej gonitwie zastanawiasz się jak masz to wszystko zorganizować? Daj sobie pomóc i zainwestuj w wielofunkcyjny robot kuchenny, tym bardziej, że właśnie jest do kupienia w dobrej cenie.

monsieur-cuisine-connect-smart-lidlomix5-2

Urządzenia marki Silvercrest dostępne są tylko w sklepach Lidl. Cieszą się one dużą popularnością i są chętnie kupowane. Ważne jest to, że zwykle produkty te są objęte okresem trzyletniej gwarancji. Oprócz sprzętów do kuchni możemy nabyć urządzenia sprzątające, do pielęgnacji ciała oraz inne artykuły gospodarstwa domowego.

Wielofunkcyjny robot kuchenny to urządzenie, które stworzone jest do tego, by zostać Twoją prawą ręką. I nieważne, że masz do gotowania dwie lewe ręce. Dzięki temu robotowi kucharzenie stanie się prawdziwą przyjemnością, a Ty i Twoi bliscy będziecie się cieszyć zdrowymi przekąskami, obiadami, a nawet ciastami. Zainteresowany? Obecnie w sklepie internetowym Lidl można kupić wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect 1100 A1 taniej o 100 zł.

promocja na monsieur cuisine connect

Interesuje Cię temat robotów kuchennych? Sprawdź ten artykuł.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect 1100 A1

Wielofunkcyjny robot kuchenny wyposażony jest w wagę kuchenną (co 5 g, do 5 kg), co ułatwia odważanie odpowiedniej ilości produktów w misie. Korzystając z wprowadzonej do pamięci urządzenia książki kucharskiej (500 przepisów), dokładnie dowiesz się w jaki sposób przygotować wybraną potrawę. Wszystko to będzie wyświetlone na dużym 7-calowym kolorowym wyświetlaczu. Istnieje możliwość wyboru ustawienia prędkości pracy (10 stopniowa skala plus funkcja turbo) oraz regulacji temperatury w zakresie 37°C – 130°C. Urządzenie posiada funkcje ugniatania, gotowania na parze i podsmażania. Czas można kontrolować na wbudowanym 99-minutowym zegarze.

Do zestawu dołączono: pojemnik blendera ze stali nierdzewnej, pokrywkę z otworem do napełniania i miarką, nasadkę do gotowania na parze z pokrywą i wkładem (płaska), wkład do gotowania, wkład z ostrzami, nasadkę do mieszania, szpatułkę (z wyjmowaną silikonową końcówką). Ważną informacją jest fakt, że akcesoria można myć w zmywarce.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect, 1100 W

Specyfikacja techniczna

  • maks. pobór mocy: 1100 W: 1050 W (funkcja gotowania), 800 W (mieszanie)
  • prędkość obrotowa: ok. 120–5200 obr./min.
  • pojemność misy: ok. 4,5 l
  • pojemność użytkowa misy: ok. 3 l
  • waga: ok. 5 kg (podział na 5 g)
  • materiał: aluminium, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon
  • wymiary: ok. 49,5 x 31 x 37,5 cm
  • waga: ok. 7,14 kg
  • gwarancja: 3 lata

Cena: 1899,00 zł Cena: 1799,00 zł Przejdź do sklepu