Zastanawiasz się, nad zakupem oczyszczacza, ale nie wiesz, który model wybrać? Sprawdź ten, możesz go kupić teraz w atrakcyjnej cenie.

oczyszczacz

Powietrze, którym oddychamy, choć jest niewidzialne, to ma zasadniczy wpływ na nasze zdrowie. Może być przyczyną wielu dolegliwości, na przykład związanych z unoszącymi się w powietrzu pyłkami i alergenami lub pyłami i sadzami. Zadaniem oczyszczacza jest przefiltrowanie go w taki sposób, aby pozostało wolne od wszelkich zanieczyszczeń, które mogą mieć bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Zastanawiasz się nad zakupem tego typu urządzenia? Obecnie w sklepie RTV Euro AGD oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-604GY z jonizacją jest w promocji i możesz go kupić w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do 12 kwietnia 2023 r., a rabat otrzymasz po podaniu kodu 200RAB0323.

Szukasz najlepszego dla siebie oczyszczacza, który doskonale wpasuje się do Twojego mieszkania? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule.

Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-604GY z jonizacją

Oczyszczacz Electrolux filtruje powietrze, które przechodzi kolejno przez filtr wstępny, węglowy i HEPA. Tak oczyszczone powietrze jest wolne między innymi od pyłów zawieszonych PM 10, PM2,5 i PM 1,0, lotnych związków organicznych, alergenów i drobnoustrojów. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w jonizator. To bardzo ważne, by zadbać o równowagę jonową w pomieszczeniu, zwłaszcza kiedy bardzo dużo przebywamy w pobliżu wielu pracujących elektrourządzeń. Oczyszczacz, dzięki zamontowanym czujnikom jakości powietrza automatycznie zwiększa pracę urządzenia w momencie wykrycia zanieczyszczeń – technologia Pure Sense. Warto wiedzieć, że na pulpicie znajduje się kolorowy wyświetlacz, który barwą informuje nas o braku zanieczyszczeń. Urządzeniem można sterować manualnie, dotykając przycisków na pulpicie lub zdalnie, przy użyciu aplikacji Electrolux.

Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-604GY

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja stopnia oczyszczania, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik wymiany filtra, Wskaźnik szkodliwych gazów, Jonizacja, Blokada Rodzicelska, Aplikacja mobilna, Automatyczna regulacja prędkości
  • Poziom hałasu: 16 dB – 49 dB
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 129 m2
  • Tryby pracy: automatyczny, nocny
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2059,00 zł Cena: 1989,00 zł Przejdź do sklepu