Szukasz ekspresu, z którym szybko przyrządzisz aromatyczne i mocne espresso albo delikatne cappuccino? Ten ekspres Ci to umożliwi, dodatkowo jest teraz w promocji.

Ciśnieniowy ekspres wytwarza, dzięki wbudowanej pompie wodnej, ciśnienie. Woda przepuszczana jest przez zmielone ziarna z odpowiednią mocą, dzięki czemu w filiżance pojawia się ekstrakt – baza wszystkich kaw. Dzięki temu zarówno mocne espresso jak i delikatne cappuccino będą idealnie smakowały. Brzmi wspaniale? Wyszukaliśmy w sklepie Avans ekspres Zelmer Maestro Barista ZCM8121, który aktualnie znajduje się w atrakcyjnej cenie. Niestety na stronie sklepu nie podano, do kiedy trwa promocja.

Poszukujesz ekspresu do kawy w cenie do 1500 zł? Sprawdź, jakie modele wybraliśmy.

Ekspres Zelmer Maestro Barista ZCM8121

Ciśnieniowy ekspres Zelmer posiada wbudowany stalowy młynek stożkowy z możliwością regulacji stopnia zmielenia ziaren (5 ustawień). Można także użyć kawy wcześniej już zmielonej, którą wsypujesz do dozownika. Istnieje także możliwość wyboru mocy oraz temperatury kawy oraz ilości użytej wody. Wybrane wartości można zapisać w ustawieniach urządzenia. Dzięki temu kolejnym razem Twój ulubiony napar będzie gotowy za dotknięciem jednego przycisku. Ekspres daje jednorazowo możliwość przygotowania dwóch espresso albo jednej kawy mlecznej.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Regulacja temperatury kawy, Spienianie mleka, Gorąca woda, Funkcja Moja Kawa, Wskaźnik poziomu wody, Bezpiecznik termiczny, Zabezpieczenie przed zbyt dużym ciśnieniem, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2 l
  • Zbiornik na fusy: 14 porcji
  • Wymiary: 43 x 25 x 37 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena:1235,52 zł Cena: 1166,71 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.