Inteligentny robot odkurzający – wiemy, gdzie kupić najtaniej

Wszyscy lubimy żyć wygodnie. Jeśli jeszcze mamy okazję kupić inteligentny robot odkurzający w świetnej cenie to satysfakcja jest gwarantowana.

Inteligentny robot odkurzający - wiemy, gdzie kupić najtaniej

Coraz częściej korzystamy z wygody, jaką oferuje robot odkurzający. Aplikacja mobilna pozwala nam na ustawienie harmonogramu pracy, aby odbywało się w czasie, kiedy jesteśmy nieobecni w domu. Dzięki temu czeka nas miły powrót z pracy do czystego, wysprzątanego mieszkania.

Sklep internetowy Amazon przecenił aktualnie robota odkurzającego od firmy Neato, jest to najniższa cena, jaką można znaleźć w internecie – aż o 44% taniej.

Neato Robotics Inteligentny robot odkurzający D9

Odkurzacz wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy, który pozwolić ma na 200 minut pracy na jednym naładowaniu. Można obsługiwać go za pomocą aplikacji mobilnej MyNeato, w której można wybrać strefy sprzątania, zaprogramować tryb lub czas pracy. Dodatkowo obsługiwać go możemy również za pomocą Amazon Echo i Google Home.

D9 wyposażony jest w czujniki laserowy LiDAR, który umożliwia prace również w ciemności. Robot odkurzający wyposażony jest w filtr HEPA, dzięki czemu powietrze w mieszkaniu jest czyste od kurzu i alergenów oraz bezwonne. Urządzenie jest ciche, może więc pracować nawet w nocy, a po zakończonej pracy lub w momencie rozładowania baterii samodzielnie wraca do stacji ładującej. Na pełnym naładowaniu baterii może oczyścić powierzchnię około 150 m2. Posiada duży pojemnik na kurz o pojemności 0,7 l.

Neato Robotics Inteligentny robot odkurzający D9

Specyfikacja techniczna

  • Moc: ‎60 W
  • Wymiary: ‎45,45 x 45,45 x 16 cm
  • Waga: 6,86 kg
  • Pojemność zbiornika na kurz: ‎0,7 l
  • Czas ładowania akumulatora: 150 min
  • Czas pracy: 200 min
  • Poziom hałasu: ‎69 dB

Cena: 1 099,00 zł Przejdź do sklepu