poniedziałek, 27 maja

Monsieur Cuisine robi furorę i nic dziwnego. Płacą dużo mniej niż za popularnego Thermomixa możemy kupić urządzenie, które oferują jak podobne, często takie same funkcje. Gdzie najbardziej opłaca się ten zakup?

Mosieur Cuisine Smart to inteligentny robot kuchenny. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, za pomocą którego przygotujesz szybko smaczne potrawy. Dzięki wielu bezpłatnym przepisom, które stworzone zostały specjalnie dla niego, poprowadzi Cię przez nie za rękę, krok po kroku.

Cena: 2282,89 zł (479,99 Euro)

Dlaczego Mosieur Cuisine Smart w Hiszpanii jest tańszy?

Jest to prawdopodobnie zabieg marketingowy wskutek skandalu, o którym było głośno w hiszpańskich mediach. Niemiecki producent urządzeń Mosieur Cuisine Smart oraz producent robotów kuchennych Thermomix toczyli przeciw sobie sprawę sądową, w wyniku której popularny multicooker wycofano ze sklepów. W 2021 roku sąd w Barcelonie wydał wyrok na korzyść Vorwerk, uznając, że roboty kuchenne z Lidla są plagiatem urządzeń Thermomix. Jednak w styczniu 2022 roku, po odwołaniu się do sądu wyższej instancji okazało się, że Mosieur Cuisine Smart nie naruszył dóbr firmy Vorwerk i tym samym mógł powrócić na rynek.

Niestety hiszpański Lidl nie oferuje dostaw za granicę. Jeśli jednak planujecie wyjazd za granicę to warto rozważyć zakup urządzenia Mosieur Cuisine Smart właśnie tam.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Smart, 1200 W marki Silvercrest

Cena: 2499,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.