HYDAWAY – składana butelka na wodę

Wielorazowe butelki na wodę są ekonomiczne, ekologiczne i praktyczne. Co więcej od pewnego czasu możemy mówić o modzie na butelki wielokrotnego użytku. Hydraway to kolejne przenośne naczynko na wodę, wyróżniające się jednak budową.

Hydraway

Wykonane z sylikonu butelki posiadają harmonijkową konstrukcję, pozwalającą na ich błyskawiczne złożenie. Możliwość złożenia butelki to istotny atut dla przyszłych użytkowników. W przeciwieństwie do jednorazówek, naczynia wielokrotnego użytku po opróżnieniu trzeba zanieść do domu marnując miejsce w torbie czy plecaku.

Hydraway

Aby dodatkowo zwiększyć wygodę Hydraway posiadają zaczep, pozwalający łatwo przytroczyć je za pomocą sznurka czy karabińczyka. Zgodnie z panującą modą butelki posiadają oznaczenie BPA free. Ponadto można je bezpiecznie myć w zmywarce.

Hydraway

Dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych. Aby otrzymać butelkę Hydraway, należy wesprzeć jej kampanię crowdfundingową na portalu kickstarter.com, kwotą co najmniej 20 dolarów. Pierwsze wysyłki zaplanowano na sierpień 2015.

Hydraway